Satisfyery - Jak fungují?

Jsme velice rádi, že žijeme v době, kdy sexuální rozkoš už není tabu. Nestydíme se o tom mluvit, psát a také se nestydíme dopřát si jen to nejlepší. A přesně proto jsou tu satisfyery

Na úvod musíme uvést, jak vlastně pojem Satisfyery vznikl.

V základu je Satisfyer název americké značky, která přišla v roce 2016 na trh s revoluční novinkou. Šlo o sexuální hračku či pomůcku, která fungovala na takovém principu, který se na trhu objevil poprvé. A byla to revoluce. První místo v oblíbenosti od té chvíle sklízí satisfyery. Od té doby začali tento princip napodobovat i jiné značky a všechny tyto pomůcky se začali řadit k názvu satisfyery. Ovšem někdy tento název nahradí i womanizer nebo stimulátor klitorisu.

 

satisfyer

Tento fakt vysvětluje používání malého a velkého S v názvu Satisfyer. V případě Satisfyer s velkým S se jedná o pomůcku od značky Satisfyer. Oproti tomu se ve slově satisfyer používá malé s v případě, že se jedná o typ sexuální pomůcky.

 

Jak satisfyery fungují?

Satisfyer objevil opravdu jedinečný způsob stimulace klitorisu, a to na základě podtlakových vln. Zapomeňte na dráždění pomocí prstů, válečku na přístroji či vibračních pomůcek. Podtlakové vlny Vás dovedou k úplně jiným rozměrům rozkoše, a to navíc bez znatelného pohmoždění klitorisu, pokud to ovšem nepřeženete.

Podtlakové vlny způsobí, že se tkáně v klitorisu začnou znatelně prokrvovat a tím se stávají citlivější. Nenechte se zmást, při dráždění klitorisu nedojde jen ke klitorálnímu orgasmu. Senzace je v tom, že klitoris je propojen s bodem G, tudíž při stimulaci klitorisu dochází ke stimulaci bodu G a orgasmus tak může nabrat neskutečné obrátky.

Ano, takhle jednoduché to je. Jak se říká, v jednoduchosti je krása.

Satisfyery mají nespočet podob a spousta z nich je kombinací sací části s vibrátorem. Stimulace klitorisu pomoci satisfyery a k tomu vibrátor v pochvě, zní to úžasně… Věřte ale, že není nic úžasnějšího než zkombinovat satisfyer s partnerským sexem. Spousta zákazníků popisuje využití satisfyery při předehře a také při samotném sexu, výsledky jsou prý dech beroucí, a to doslova.

Satisfyer velmi rychle obsadil horní příčky prodejnosti. Nejen, že má skvělé výsledky a úžasný výkon, ale navíc mají často velmi přívětivou cenu.

satisfyery blog

 

 

Satisfyer druhé generace

Produkt, kterým začal úspěch značky Satisfyer. Inovativní, úspěšný, efektivní, jednoduchý, voděodolný a nadčasový… Slova, která vystihují princip Satisfyeru druhé generace.

Patentovaná technologie Air plus funguje na principu bezdotykové stimulace podtlakovými vlnami. Tak elegantní, že se s ním budete cítit neskutečně božsky.

,,Při popisování Satisfyeru druhé generace mi běhá mráz po zádech"

 

Nabízíme satisfyery v rozmanitém provedení....

 

Velkým překvapením jsou také Satisfyery s možností ovládání přes mobilní aplikaci. Kdo o tom dosud neslyšel, čte tento článek s otevřenou pusou, ale ano, čtete správně.satisfyer connect

Značka Satisfyer jde opravdu s dobou ruku v ruce, a proto přišla s aplikací Satisfyer Connect. Díky této aplikaci si můžete ovládat Satisfyer jednoduše v mobilu, nastavit si rytmus hračky s rytmem oblíbené hry nebo nechat ovládat hračku někým, kdo po Vás natolik touží

 

Na závěr musíme uvést, že pokud Vám Satisfyery nebo jakákoliv jiná sexuální hračka není příjemná, zvažte použití lubrikačního gelu. Nejlépe toho na vodní bázi, ten totiž Vaši hračku nepoškodí. Lubrikační gely na vodní bází.

Zpět do obchodu