Venušiny kuličky

Venušiny kuličky představují spojení vzrušujícího pocitu s užitečným zpevněním pánevního dna.

Zpevnění pánevního dna ocení především ženy po porodu a středního věku. Při zavedení kuliček do vagíny, dostanete nutkavou potřebu je tam udržet a tím posílíte pánevní dno, nebudete trpět inkontinencí a o úzkém otvoru ve vagíně pro Vašeho milence už nebudete muset jen snít. Uvidíte, že Váš milenec bude nadšený !!! Pokračování zde

Ale vy z toho nebudete mít jen zpevněné pánevní dno, je to i senzačně vzrušující pocit. Venušiny kuličky v sobě ukrývají ještě jednu menší a těžší kuličku, která při pohybu rotuje a vzniká tím vzrušující vibrace, díky které Vám bude běhat mráz po zádech i při běžném pohybu.

Pokud si pořizujete Venušiny kuličky především pro Váš požitek, nevažte zvolit vibrační kuličky. S nimi můžete zažít i odvážnou hru s partnerem na veřejnosti, pokud dálkový ovladač od kuliček spočine v jeho rukou.

TIP: Velikost kuliček dobře zvažte, dle velikosti Vašeho pánevního dna, který většinou vydedukujete z toho co máte v životě za sebou (porody, milenecký život).

Můžeme doporučit jedno základní pravidlo při volbě velikosti: Venušiny kuličky do 3 cm v průměru jsou vhodné pro ženy, které používají nejmenší velikost tampónu a ještě nerodily. Velikost kuliček do 3,6 cm v průměru jsou vhodné pro ženy používající střední velikosti tampónů a do vaginy zasunou nejvýše dva prsty. Venušiny kuličky velikost XL jsou vhodné pro ženy po porodu, a jejichž vaginální průměr přesahuje šířku dvou prstů. Zpět

Vibrační vajíčka DUO BASIC stříbrná
299 Kč
CN-330105508
Silikonové anální korálky - Padesát odstínů šedi 5060428804937_EE8545
Diskrétní Venušiny kuličky - Padesát odstínu šedi FS-40166
Venušiny kuličky v barvách zlatá a modrý drahokam VS-VR31
Vibrující Venušiny kuličky Lelo Ocean Blue
4 999 Kč
L-7545
7 položek celkem