Satisfyery

Erotická pomůcka pro moderní ženu na stimulaci klitorisu.

Elegantní přístroj s ergonomickým tvarem a revoluční technologií, který dokáže stimulovat Váš klitoris. Dnes už známá technologie, která bezdotykově stimuluje pomocí tlakových vln. Vy si tak můžete směle užívat jeden orgasmus za druhým. Není intenzivnější pocit, který může žena zažít, než opravdu slastná stimulace klitorisu. Vyzkoušejte sexuální předehru se stimulátory Satisfyer. Pokračování zde

Většina žen má problémy dosáhnout orgasmu bez toho, aniž by došlo ke stimulaci klitorisu. K cestě na vrchol jim vaginální stimulace jednoduše nestačí. 

A co je na principu podtlakových vln tak úžasného? Díky této technologii dochází k prokrvování tkání, které se pak stávají citlivější a sexuální prožitek je díky tomu intenzivnější. Intenzitu sání si vždy můžete nastavit tak, jak vám to v dané chvíli vyhovuje.

Nabízí dokonce dvojitou stimulaci. Jak je toto možné? Klitoris je totiž propojen s bodem G. Podle expertů totiž lze zvýšit prožitek ze stimulace G-bodu současným stimulováním klitorisu. A naopak. Zní to jako revoluce? Možná je! Současná stimulace těchto dvou bodů totiž nabízí intenzivnější orgasmus a jeho snazší a rychlejší dosáhnutí.

Samozřejmě potěší i jako dárek! Zpět

Zpět do obchodu