Svorky na bradavky

Svorky na bradavky jsou velmi vzrušující součástí pomůcek pro BDSM.

Svorka bradavku stimuluje a to už samotným stisknutím. Ovšem také navádí dominanta, aby za svorky zatahal a došlo tak k ještě většímu podráždění bradavek. K tomuto je často nápomocný řetízek, kterým jsou svorky spojeny a který je často i součástí bondaže. Kdyby Vám chyběla fantazie, tak musíme zmínit, že je to i skvělá taktika jak subinu/subina potrestat za špatné chování. Tahání za řetízek podřízeného dostane do takové sexuální touhy, že se z toho jednoduše zblázní. Pokračování zde

Svorky existují v nespočetných variantách. Velmi oblíbenou variantou jsou nastavitelné svorky, které je možné utahovat a povolovat dle libosti a výdrže nositele. Že nositel málo vydrží? Prostě přidávejte na intenzitě sevření a uvidíte, že se jeho hranice budou postupně posouvat.

Pokud jste opravdu odvážní hráči plní fantazie, nic Vám nebrání svorky použít i na jiné části těla. Citlivé bývá okolí pupíku, vnitřní strana stehen, pysky či dokonce klitoris a u mužů koule.

Svorky se dají použít pro zpestření stereotypního sexu, pro oživení už tak vzrušujícího partnerského či mileneckého sexu, ale nejvyhledávanější a neodmyslitelně potřebné jsou při fetish a BDSM praktikách. Zpět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení