Dvojitá - Oboustranná dilda

Vzrušení a experimentům při sexu se meze nekladou a důkazem toho jsou právě oboustranná - dvojitá dilda.

Dilda můžou mít velmi realistický vzhled. U oboustranných dild se nad tím určitě pozastavíte, protože penis oboustranný určitě není, ovšem v tomto případě jde o právě o vzhled samotného jednoho konce dilda. Realistický je v tom, že má reálně vytvarovaný žalud, kulky a je opatřen i žilkami a typickým zakřivením. Pokračování zde

U těch dild, jejichž vzhled není realistický určitě zase oceníte jejich tvary, která se přizpůsobena pro například klitoriální stimulaci nebo je možné je připevnit na postroj.

Dilda vznikla pro to, aby dokázala poskytnout stejnou rozkoš jako mužský penis v situaci kdy je potřeba sex více okořenit a začlenit i tohoto sexuálního pomocníka. U oboustranných didel je tomu stejně, ovšem s nimi můžete svou fantazii využít mnohem víc. Úplně ideální jsou pro lesbické páry, oboustrranné či dvojité dildo tak dokáže uspokojit obě strany.

Dilda jsou určena jak pro vaginální tak i anální využití. A právě oboustranná či dvojitá dilda dokáží poskytnout vaginální i anální rozkoš v jednom okamžiku.

Nejčastější materiál dilda je silikon, ale nabídka stále nabírá obrátky a vy si tak můžete vybrat i dildo akrylové či extrémně ohebné gelové dildo

Užijte si dildo i ve vodě a zpříjemněte si tak koupele ať už sám/sama nebo s milencem/milenkou.

Doporučujeme při zasouvání dilda použít lubrikační gel. Zpět

Zpět do obchodu