Erekční kroužky se stimulací klitorisu

Erekční kroužek je skvělý pomocník na udržení erekce. Ovšem ženy nenechte se zklamat, nyní jsou erekční kroužky nabízeny i ve variantách se stimulací klitorisu. Váš partnerský sex se tak může prodloužit na Vámi žádoucí a již se nepokazí, když mužova erekce zklame a navíc stimulace klitorisu.. OUUU to bude zážitek. Pohrávejte si neskutečně dlouhou dobu, dostaňte se až na vrchol svého chtíče ... S erekčními kroužky se stimulací klitorisu můžete nyní pokořit své představy. Pokračování zde

A teď Vám vysvětlíme jak to vlastně funguje...

Erekční kroužek se stimulací klitorisuje nejčastěji vyrobený ze silikonu či gelu je pružný. Můžete narazit i na stahovací. Kroužek nasadíte na kořen penisu, kde způsobí zaškrcení a zajistí tak snížený průtok krve. Tím se prodlouží erekce na neuvěřitelně dlouhou dobu. Erekční kroužek nasaďte až v době, kdy dojde k erekci přirozenou cestou vzrušení. To je penis plně prokrvený a částečným zaškrcením zajistíte, že erekce potrvá, jak dlouho budete chtít. Pro ejakulaci je vhodné erekční kroužek sundat a užít si ejakulaci bez něj.

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

Žena bude navíc nadšená, protože při tom všem co udělá erekční kroužek s mužským penisem jí bude dopřávána stimulace klitorisu buď to výčnělky nebo vibracemi. A věřte že orgasmus, který vznikne z kombinace stimulace stopořeným penisem v kombinaci se stimulací klitorisu je opravdu úžasný. Muži, s tím jak vášnivý dokážete být nebo jak málo vydržíte, se nyní nemusíte vůbec trápit.

Erekční kroužek je skvělý jako dárek, pokud Váš partner má výše zmíněné problémy nebo si prostě jen chcete sex více okořenit. Zpět

 

Zpět do obchodu