Bičíky, plácačky a důtky

Bolest není jen značkou utrpení, bolest dodává vzrušení nový rozměr a ti, kteří s tímto typem sexuálních hraček mají už zkušenost dobře vědí o čem je řeč. Jde o typické nástroje určené pro udílení trestů. Ovšem není trest jako trest.

Důtka nebo bičík?

Vybírat musíte určitě dle svých preferencí, představíme Vám ale základní rozdíly.

Obě sexuální pomůcky jsou si vizuálně dost podobné. Ovšem jako bičík se označuje ,,plácačka´´ s jedním pramenem. Díky tomu zanechává na kůži silnější otisk a i bolest je intenzivnější. Bolest způsobená bičíkem by se dala nazvat štípnutím a tím se kůže zanechává citlivá pro další stimulaci. Důtky mají více pramenů, což je dělá jemnější. Pokračování zde

Pro úplně začátečníky doporučujeme důtky menších rozměrů. Švihnutí bolí minimálně a je dobré s nimi švihnout velkou silou, pokud chcete partnera pořádně potrestat.

Pokud se nebojíte sexuálních experimentů a jste už zkušení hráči, zvolte přísnější důtky, které způsobí větší prokrvení kůže. Vliv na sílu bolesti má zejména průměr třásní a také celková váha pomůcky. Obecně platí, že čím menší váha a menší průměr třásní, tím výprask více štípe. Ovšem větší průměr třásní a větší váha pomůcky působí více celistvé bolesti a tím i větší prokrvení kůže. Důtka díky tomu, že je vybavena větším počtem třásní, zanechá pouze drobné otisky na kůži. S důtkami se nemusíte bát, že netrefíte mířený cíl.

Nebojte se dopřát si opravdu vyčerpávající zážitek! Zpět

Zpět do obchodu