Masky BDSM

Pokud jste navštívily tuto kategorii, tak předpokládáme, že jste vyznavači tvrdších sexuálních praktik. Potom vaše choutky ukojí masky ideální pro fetish a BDSM. Tyto masky jsou látkové nebo kožené. Zakrývají oči, dokonce i ústa a některé se i navlékají na celou hlavu. Mají možnost oddělávání otvoru pro oči, ústa a můžete na nich najít i háček pro připoutání. Pokračování zde

Masky jsou také neodmyslitelnou součástí Bondage, což je česky bondáž neboli svazování a patří mezi nejobvyklejší BDSM praktiky. Jde o erotickou techniku spočívající v znehybnění či omezení pohyblivosti milence a to buďto úplně nebo symbolicky. A právě k tomuto je naprosto ideální a žádoucí nasadit svazovanému masku. Neuvidí co chystáte a dokonce mu některé typy masek s roubíky můžou i zamezit mluvit, protestovat či slovně provokovat.

Další sexuální praktikou, pro kterou se dají krásně masky využít je Roleplay. Což je sexuální praktika, při které si milenci posilují sexuální fantazii tím, že hrají nejrůznější role. Role vězeň a věznitel, unesený a únosce, pes a pán. Nasazením masky se mnohem lépe samotný akt přiblíží těmto sexuálním představám.

Pokud ovšem hledáte masku, která při tom všem bičování, svazování či jiných sexuálních fantaziích bude jen doplňkem pro částečné skrytí identity nositele, potom budete spokojeni se škraboškou, která může být elegantního i tvrdšího vzhledu s kovovými cvočky.

Pro použití masek je nespočet možností. Ať už máte raději sex, při kterém budete nadšeni z elegantní, krajkové škrabošky nebo jste zvrhlíci a zvolíte přísnější masky pro ukojení jakýchkoliv sexuálních úchylek, tak v této kategorii najdete vše. Zpět

Zpět do obchodu