Pásy cudnosti pro ženy

Pásy cudnosti jsou na trhu čím dál vyhledávanější. Je to velmi vzrušující a zároveň ponižující sexuální pomocník, který ženu dostane přesně tam kam ji muž dostat chce.

Odepřete své milence, subině či partnerce orgasmus tím, že uzamknete její intimní partie do pásu cudnosti. Zámek odemkněte až ve chvíli, kdy si to zaslouží nebo kdy si vy chcete se svou vězenkyní užít. Pokračování zde

Pás cudnosti ocení především milovníci BDSM praktik. Lidé, kteří vyznávají tento styl sexuálního vztahu, mají rádi masturbaci a orgasmy své milenky rádi pod kontrolou.

Pásy cudnosti vládli už v dobách kdy ženy byli mnohem více omezovány, neměli nárok na svůj názor a sdílení jakéhokoliv svobodného úsilí. A právě v této době se objevily už i pásy cudnosti a dostali tak ženu ještě do větších mezí.

Pásy cudnosti pro ženy můžou mít funkci sexuální hračky pro zpestření třeba již nudnějšího sexuálního života, nebo poslouží jako běžný pomocník pro určení rolí v BDSM vztahu. Pás cudnosti naučí každou šelmu poslušnosti a promění jej v krotké koťátko. Zpět

Zpět do obchodu