Bičíky, plácačky a důtky

Bolest není jen značkou utrpení, bolest dodává vzrušení nový rozměr a ti, kteří s tímto typem sexuálních hraček mají už zkušenost dobře vědí o čem je řeč. Jde o typické nástroje určené pro udílení trestů. Ovšem není trest jako trest.

Bez bičíků či důdek by to vůbec nebyly ty správné BDSM hrátky, je to povinná výbava každého BDSM šuplíku. Ať už jde o lehké poplácání po zadku nebo silné mrskání, obojí půjde lépe s bičíkem či důtkou. Pokračování zde

Postavte se do dominantního postavení a nechejte svého submisivního miláčka tiše nebo hlasitě trpět. Ať už jste žena v latexovém oblečku či muž v upnutých boxerkách, s bičíkem či důtkou určitě zaujmete svou pozici.

Důtka nebo bičík?

Vybírat musíte určitě dle svých preferencí. Pokud jste ovšem začátečník v BDSM hrátkách, představíme Vám jejich základní rozdíly.

Obě sexuální pomůcky jsou si vizuálně dost podobné. Ovšem jako bičík se označuje ,,plácačka´´ s jedním pramenem. Díky tomu zanechává na kůži silnější otisk a i bolest je intenzivnější, jednoduše tím více svému submisivního partnera potrestáte. Důtky mají více pramenů, což je dělá jemnější. Bolest by se dala nazvat štípnutím, čímž se kůže zanechává citlivá pro další stimulaci při vašich BDSM hrátkách.

Pro úplně začátečníky doporučujeme důtky menších rozměrů. Švihnutí bolí minimálně a je dobré s nimi švihnout velkou silou, pokud chcete partnera pořádně potrestat.

Pokud se nebojíte sexuálních experimentů a jste už zkušení hráči BDSM her, zvolte přísnější důtky, které způsobí větší prokrvení kůže. Vliv na sílu bolesti má zejména průměr třásní a také celková váha pomůcky. Díky tomu také zanechá pouze drobné otisky na kůži. S důtkami se nemusíte bát, že netrefíte mířený cíl.

Nebojte se dopřát si opravdu vyčerpávající zážitek a ukázat svou dominanci! Zpět

Zpět do obchodu