Pásy cudnosti pro muže

Pásy cudnosti byli vymyšleny a vynalezeny už před dávnými časy. Tenkrát se ovšem jednalo o zamykání ženského pohlaví, protože v té době vládli muži a ženy neměli právo o čemkoliv diskutovat. Uběhlo několik století a na světě je vše jinak. Zamykají se už i submisivní mužská pohlaví a to dominantními ženami. Pokračování zde

Z držitelky klíčů se tak stává panovnice a muž zažívá opravdové ponížení. Ovšem jde opravdu vždy o ponížení? Jsou páry, které si díky několika denní, týdenní měsíční pauze s pásem cudnosti užijí posléze tak neskutečný sex, že to prostě stojí za to. A právě o to tu jde.

V extrémních případech dostává muž vysvobození třeba jen několikrát do roka. Nenechejte se zmást, k něčemu takovému se dopracujete opravdu jen díky velmi důvěrnému vztahu a především dlouhodobému tréninku. Nemůžete takové výsledky chtít hned. Začněte víkendem, potom zkuste týden a uvidíte jestli chcete víc nebo i tohle Vám stačí k tomu, aby se u Vás po odemčení pásu cudnosti děli neuvěřitelné věci.

Pásy cudnosti jsou čím dál častěji vyhledávanou hračkou milovníky BDSM. Pásy cudnosti představují nejvyšší stupeň sexuálního ,,utrpení,, ve fázi vzrušení. Ejakulovat jednoduše budete moci, až Vám to paní dovolí. Může si s Vámi hrát, může Vás dovádět do extrémní fáze rozkoše kdy budete Vašeho pána prosit, aby ptáčka už vypustil z klícky. 

Pánské pásy cudnosti jsou skvělé i pro homosexuální BDSM hrátky.

Nasaďte mu pás cudnosti a mějte pod kontrolou jeho orgasmy !!! Zpět

Zpět do obchodu