Roubíky

Roubík roubík roubík a zase roubík... Asi všichni víme co si pod tím představit a pokud nevíte potom jste tu správně.

Roubík je dá se i říct, že zastaralá sexuální pomůcka pro zacpání úst a utišení submisivního člena sexuálních her. Zastaralá proto, že se používá už mnoho a mnoho let, provedení jde samozřejmě z dobou. Dnes je neodmyslitelnou součástí BDSM praktik. Pokračování zde

Zacpání úst je nejčastěji prováděno kuličkou pokud ovšem nejde o klasickou pásku přes pusu. Roubík má z principu za úkol znemožnit nositeli mluvu a mnohdy i zhoršit dýchání, což umožňuje dominantovi více si vychutnávat bezmoc podřízeného. 

Ovšem jak jsme zmínily, roubíky jdou z dobou a proto už jsou nabízeny v nejrůznějších a nejzajímavějších provedeních. Příkladem toho je roubík s penisem, který zvládá dva v jednom. Zacpe ústa nositeli a z druhé strany má připevněný penis, kterým má docházet ke stimulaci druhého člena v párovém sexu. V tomto případě je to ideální pomůcka pro lesbické páry, které mají rády BDSM hrátky. 

Dalším příkladem je roubík se svorkami na bradavky, kdy ke stimulaci dochází s každým pohybem hlavy, takže si tyhle pohyby nositel po chvíli jistě rozmyslí, protože stimulace začne být neúnosnou. 

Díky roubíku si můžete splnit ty nezvrhlejší sexuální představy a strčit tak do úst své milence/milenci třeba i kost, která je připevněná na roubíku. Můžete si tak zahrát na pejska a páníčka, zakomponovat do her ještě masku přes oči, pouta s obojkem a zařadit do BDSM i fetišstické touhy.

BDSM hry pro své uskutečnění vyžadují hned několik sexuálních hraček a roubík mezi ně jednoznačně patří. Zpět

 

Zpět do obchodu