Pásy cudnosti

Pásy cudnosti jsou čím dál častěji vyhledávanou hračkou milovníky BDSM. Pásy cudnosti představují nejvyšší stupeň sexuálního ,,utrpení,, ve fázi vzrušení. Ejakulovat jednoduše budete moci, až Vám to paní dovolí. Může si s Vámi hrát, může Vás dovádět do extrémní fáze rozkoše kdy budete Vašeho pána prosit, aby ptáčka už vypustil z klícky. Pokračování zde

První pásy cudnosti se objevily už v dávných časech. Tenkrát ovšem vládli muži a žena neměla možnost o čemkoliv diskutovat, proto se jednalo o ženské pásy cudnosti. Uběhlo několik století a na světě je vše jinak. Zamykají se už i submisivní mužská pohlaví a to dominantními ženami.

Držitelkou klíčů tak může být už i panovnice a muž zažije opravdové ponížení. Ovšem jde opravdu vždy o ponížení? Jsou páry, které si díky několika denní, týdenní měsíční pauze s pásem cudnosti užijí posléze tak neskutečný sex, že to prostě stojí za to. A právě o to tu jde.

Jsou i extrémní případy, kdy muž dostává vysvobození třeba jen několikrát do roka. Nenechejte se zmást, k něčemu takovému se dopracujete opravdu jen díky velmi důvěrnému vztahu a především dlouhodobému tréninku. Nemůžete takové výsledky chtít hned. Začněte víkendem, potom zkuste týden a uvidíte jestli chcete víc nebo i tohle Vám stačí k tomu, aby se u Vás po odemčení pásu cudnosti děli neuvěřitelné věci.

Pánské pásy cudnosti jsou skvělé i pro homosexuální BDSM hrátky.

Nasaďte mu pás cudnosti a mějte pod kontrolou jeho orgasmy !!! Zpět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení