Umělé vaginy a vibrátory pro muže

Umělé vagíny jsou takovou dokonalou náhradou za dámský klín. Mívají realisticky vytvarované pysky a strukturovaný tunel pro efektivní penetraci penisu.

Jsou často vyrobené ze silikonu což je celkem podobnému lidskému tělu a navíc je snadno přizpůsobitelný lidské teplotě. Pokračování zde

Produkty určené k penetraci penisu se nazývají různě a nejsou vždy podobné ženské vagíně. Můžou se nazývat masturbátory i stimulátory.

Vibrátory pro muže jsou revolučními hračkami pro mužskou masturbaci. Jde o tzv. radikální řez. Nyní už se muži nemusí namáhat a trávit někdy i hodiny masturbací, jsou tu skvělí pomocníci, kteří dokáží i zvýšit sílu ejakulace. 

Stimulátory penisu jsou v nejrůznějších podobách a provedeních. Umělé a realistické vagíny, funkce vibrace, všemožné výčnělky a průměry otvorů, pysky podle známých pornohereček a dokonce i napodobeniny zadku pro uskutečnění pocitu jako při análním sexu.

Stimulace penisu už není jen o uspokojení potřeb osamělého muže. V dnešní době jde o hračku pro zpestření sexuálních zážitků. Tak jak muži při sexu vytahují vibrátory tak žena může vytáhnout právě masturbátor a poskytnout tak muži delší a silnější zážitek ze samotného sexu.

Ať už zvolíte realistickou umělou vagínu či uměle vypadající vibrátor s funkcemi pro podpoření ejakulace, rozhodně nebude žádné rozhodnutí špatné. Věřte že budete rádi, když Váš šuplík bude obohacen o oba dva druhy stimulátorů a můžete si volit dle nálady, jaký zrovna chcete. 

Nezapomínejte stimulátory penise pečlivě čistit po ukončení hry.

TIP: Použijte stimulátory penisu i ke tréningu výdrže a oddálení ejakulace. Zpět

Zpět do obchodu