Umělé vaginy a vibrátory pro muže

Umělé vagíny jsou takovou dokonalou náhradou za dámský klín. Mívají realisticky vytvarované pysky a strukturovaný tunel pro efektivní penetraci penisu.

Jsou často vyrobené ze silikonu což je celkem podobnému lidskému tělu a navíc je snadno přizpůsobitelný lidské teplotě. Pokračování zde

Produkty určené k penetraci penisu se nazývají různě a nejsou vždy podobné ženské vagíně. Můžou se nazývat masturbátory i stimulátory.

Vibrátory pro muže jsou revolučními hračkami pro mužskou masturbaci. Jde o tzv. radikální řez. Nyní už se muži nemusí namáhat a trávit někdy i hodiny masturbací, jsou tu skvělí pomocníci, kteří dokáží i zvýšit sílu ejakulace. 

Stimulátory penisu jsou v nejrůznějších podobách a provedeních. Umělé a realistické vagíny, funkce vibrace, všemožné výčnělky a průměry otvorů, pysky podle známých pornohereček a dokonce i napodobeniny zadku pro uskutečnění pocitu jako při análním sexu.

Stimulace penisu už není jen o uspokojení potřeb osamělého muže. V dnešní době jde o hračku pro zpestření sexuálních zážitků. Tak jak muži při sexu vytahují vibrátory tak žena může vytáhnout právě masturbátor a poskytnout tak muži delší a silnější zážitek ze samotného sexu.

Ať už zvolíte realistickou umělou vagínu či uměle vypadající vibrátor s funkcemi pro podpoření ejakulace, rozhodně nebude žádné rozhodnutí špatné. Věřte že budete rádi, když Váš šuplík bude obohacen o oba dva druhy stimulátorů a můžete si volit dle nálady, jaký zrovna chcete. 

Nezapomínejte stimulátory penise pečlivě čistit po ukončení hry.

TIP: Použijte stimulátory penisu i ke tréningu výdrže a oddálení ejakulace. Zpět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení