Analni kolik – jak vybrat?

Anální sex je synonymum intenzivního sexu a rozkoše. Branka do světa "za zrcadlem", kde neplatí pravidla a na slušnost se tolik nedbá. Anální kolíky jsou jeho nezbytnou součástí a my Vám poradíme jak si vybrat ten, který potřebujete.

Anální sex je pro všechny, kteří chtějí svůj milostný vztah posunout na intimnější hranici a pohnout stereotypy, protože přesně toho díky análním hrátkám docílíte. Anální sex je něco natolik intimního a intenzivního, až se to stává tajemstvím. Ano, přesně proto se o análním sexu nemluví tolik jako o klasickém sexu. Ale ať už sólo, v páru nebo více lidech, určitě stojí za to si ho okořenit análním kolíkem.

Anální sex je mezi lidmi od nepaměti, a zdaleka nepatří jen k hrátkám homosexuálů, ale běžně ho praktikují i heterosexuální páry. Možná Vás překvapí fakt, že není ani úplně vzácné, když anální sex praktikuje žena muži, ale o tom více v našem článku věnovaném připínákům. Teď se pojďme podívat na analni koliky.

 

ROZTAHOVÁNÍ KONEČNÍKU

Na začátek je třeba zmínit, že není úplně jednoduché anální sex provádět a pokud se na to jde rychle, může být velmi bolestivý. Právě proto je třeba se na hrátky s análním kolíkem připravit roztahováním konečníku, a hlavně dobře mazat.

Roztahujte anální otvor postupně, za pomocí prstů. Je to jednoduché a princip postupného přidávání prstů je i velmi efektivní. Ti nejlepší z nás se tímto způsobem mohou postupně dostat až k zasunutí celé pěsti.

Pokud ovšem chcete elegantnější způsob roztahování análního otvoru, je tu analni kolik. Analni koliky najdete na našem e-shopu vzrusena.cz v několika velikostech. Ty nejmenší mají průměr jako prst a ty největší několik centimetrů v průměru. Pro roztahování zadečku doporučujeme koupit více velikostí análního kolíku a postupně trénovat.Anální kolík - Padesát odstínů šedi

TIP: Pro správnou volbu velikosti análního kolíku je nejlepší měřit podle prstů, jednoduše kolik jich do zadečku strčíte. Pro začátek je ideální analni kolik zhruba 2 - 3 cm v průměru a do 10 cm dlouhý. Silikonový analni kolik je příjemnější a vhodnější pro začátečníky. Pokud s analnimi kolíky začínáte, není vhodné volit ani vroubkovaný či jakkoliv zakroucený anální kolík. Začněte prostě jednoduše a opatrně.

V žádné případě nezapomínejte, při análních hrátkách použít lubrikační gel.

Opatrnosti zkrátka není nazbyt a "přitvrdit" můžete vždy. Důležité ale je tuto sexuální libůstku sobě či partnerovi hned na úvod udělat příjemnou.

Co způsobuje anální kolík?

ŽENY

Začneme ženami…. U žen mají anální kolíky za výsledek užší poševní vchod. Vnitřní prostor se při zasunutém análním kolíku jednoduše zúží a díky tomu má žena možnost mnohem intenzivněji sex prožívat. Žena si tak užije absolutní pocit plnosti a poševní stěny jsou více stimulovány.

Analni kolik slouží při sexu pro dvojitý průnik, který má za výsledek silnější stimulaci G-bodu. Při správně zvolené velikosti análního kolíku může žena zažít nový rozměr prožitku zejména při současném dráždění a pronikání do vaginy.

MUŽI

U mužů musíme ještě zmínit něco z té praktičtější stránky používání análního kolíku, ale jen stručně. Používáním análního kolíku u mužů, dochází k masáži prostaty, která je zdraví velmi prospěšná.

Kromě zdraví prospěšného účelu je masáž prostaty velmi efektivní i z pohledu vzrušení.  Přináší totiž rychlejší, ale především silnější ejakulaci. Pokud jste ještě neslyšela svého partnera "řvát vzrušením" a velmi byste o to stála, je analni kolik sázkou na jistotu. Každého chlapa taková hra rozvášní na ultimum.

Pro muže jsou často analni koliky vybaveny i kroužkem na varlata….No dokážete si představit intenzitu výsledku?

 


Anální kolík KAWAI 1

 

Každý analni kolik má vytvořený tvar tak, aby se neztratil. Na jedné straně úzký hrot a na straně druhé se rozšiřuje. Určitě by se Vám nemělo stát, že analni kolik zajede celý. U menších rozměrů můžete je nosit v zadečku i delší dobu kdykoliv během dne a zažít tak mnoho vzrušení třeba v práci.

 


ANALNI SPERK

 

Análních kolíků je na výběr velké množství. Některé dokonce vibrují. Existují nejrůznější materiály, barvy a dekory.

Velmi elegantní a sexy jsou také anální šperky. Oznamte svému partnerovi, že pro něj máte šperk a těšte se, až mu ho před cestou do práce zasunete do zadečku. Můžete ho pak požádat o zaslání "pracovní" fotky s vystrčeným zadečkem ozdobeným třpytícím se análním šperkem.

 

Pokud jste zkušený vyzvavač análního sexu a dočetli jste přes rady pro začátečníky až sem, teď se budeme chvíli věnovat Vám.

Právě pro hráče z nejvyšší ligy jsou zde anální dilda a anální vibrAnální dildo Šílený býk 29 cm (2)átory nejrůznějších provedení a amatérům až strach nahánějících velikostí.

Co takové anální dildo ŠÍLENÝ BÝK? Já myslím, že název mluví za vše a jeho 29 cm doslova naplní intenzivními pocity i ty největší "zvrhlíky" mezi ženami i muži. Pořiďte si tento intenzivní analni kolik a ukažte milence / milenci tvrdost šíleného býka, nebo jen zavřete oči a "nabodávejte sami sebe na kůl" dokud Vás nezaplaví vlna orgasmu.

 

 

oboustranne-dildoProč by z použití pomůcek při análním sexu nemohly mít potěšení obě strany? Připravte se analnim kolíkem a pak použijte s partnerem či partnerkou dvojité dildo. Ta jsou skvělá i pro hetero i pro homosexuální páry a ten zážitek opravdu stojí za to.

 

 

 

HYGIENA

Velmi důležitá část. Klistýr. Známe i páry, kde jej nepraktikují a kupodivu to funguje, ale vřele doporučujeme tuto metodu dodržovat.

Myslím, že nikdo nechce překvapit svého partnera či partnerku špinavou hračkou po vytažení análního kolíku. Nemluvě o tom, že při análním sexu je anální otvor natolik drážděn a masírován, že může dojít docela jednoduše k nehodě, kterou si za rámeček nedáte. Pro jistotu proto doporučujeme provedení klystýru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení