Analni kolik – jak vybrat?

Anální sex je synonymum intenzivního sexu a rozkoše. Branka do světa "za zrcadlem", kde neplatí pravidla a na slušnost se tolik nedbá. Anální kolíky jsou jeho nezbytnou součástí a my Vám poradíme jak si vybrat ten, který potřebujete.

Anální sex je pro všechny, kteří chtějí svůj milostný vztah posunout na intimnější hranici a pohnout stereotypy, protože přesně toho díky análním hrátkám docílíte. Anální sex je něco natolik intimního a intenzivního, až se to stává tajemstvím. Ano, přesně proto se o análním sexu nemluví tolik jako o klasickém sexu. Ale ať už sólo, v páru nebo více lidech, určitě stojí za to si ho okořenit análním kolíkem.

Anální sex je mezi lidmi od nepaměti, a zdaleka nepatří jen k hrátkám homosexuálů, ale běžně ho praktikují i heterosexuální páry. Možná Vás překvapí fakt, že není ani úplně vzácné, když anální sex praktikuje žena muži, ale o tom více v našem článku věnovaném připínákům. Teď se pojďme podívat na analni koliky.

 

ROZTAHOVÁNÍ KONEČNÍKU

Na začátek je třeba zmínit, že není úplně jednoduché anální sex provádět a pokud se na to jde rychle, může být velmi bolestivý. Právě proto je třeba se na hrátky s análním kolíkem připravit roztahováním konečníku, a hlavně dobře mazat.

Roztahujte anální otvor postupně, za pomocí prstů. Je to jednoduché a princip postupného přidávání prstů je i velmi efektivní. Ti nejlepší z nás se tímto způsobem mohou postupně dostat až k zasunutí celé pěsti.

Pokud ovšem chcete elegantnější způsob roztahování análního otvoru, je tu analni kolik. Analni koliky najdete na našem e-shopu vzrusena.cz v několika velikostech. Ty nejmenší mají průměr jako prst a ty největší několik centimetrů v průměru. Pro roztahování zadečku doporučujeme koupit více velikostí análního kolíku a postupně trénovat.Anální kolík - Padesát odstínů šedi

TIP: Pro správnou volbu velikosti análního kolíku je nejlepší měřit podle prstů, jednoduše kolik jich do zadečku strčíte. Pro začátek je ideální analni kolik zhruba 2 - 3 cm v průměru a do 10 cm dlouhý. Silikonový analni kolik je příjemnější a vhodnější pro začátečníky. Pokud s analnimi kolíky začínáte, není vhodné volit ani vroubkovaný či jakkoliv zakroucený anální kolík. Začněte prostě jednoduše a opatrně.

V žádné případě nezapomínejte, při análních hrátkách použít lubrikační gel.

Opatrnosti zkrátka není nazbyt a "přitvrdit" můžete vždy. Důležité ale je tuto sexuální libůstku sobě či partnerovi hned na úvod udělat příjemnou.

Co způsobuje anální kolík?

ŽENY

Začneme ženami…. U žen mají anální kolíky za výsledek užší poševní vchod. Vnitřní prostor se při zasunutém análním kolíku jednoduše zúží a díky tomu má žena možnost mnohem intenzivněji sex prožívat. Žena si tak užije absolutní pocit plnosti a poševní stěny jsou více stimulovány.

Analni kolik slouží při sexu pro dvojitý průnik, který má za výsledek silnější stimulaci G-bodu. Při správně zvolené velikosti análního kolíku může žena zažít nový rozměr prožitku zejména při současném dráždění a pronikání do vaginy.

MUŽI

U mužů musíme ještě zmínit něco z té praktičtější stránky používání análního kolíku, ale jen stručně. Používáním análního kolíku u mužů, dochází k masáži prostaty, která je zdraví velmi prospěšná.

Kromě zdraví prospěšného účelu je masáž prostaty velmi efektivní i z pohledu vzrušení.  Přináší totiž rychlejší, ale především silnější ejakulaci. Pokud jste ještě neslyšela svého partnera "řvát vzrušením" a velmi byste o to stála, je analni kolik sázkou na jistotu. Každého chlapa taková hra rozvášní na ultimum.

Pro muže jsou často analni koliky vybaveny i kroužkem na varlata….No dokážete si představit intenzitu výsledku?

 


Anální kolík KAWAI 1

 

Každý analni kolik má vytvořený tvar tak, aby se neztratil. Na jedné straně úzký hrot a na straně druhé se rozšiřuje. Určitě by se Vám nemělo stát, že analni kolik zajede celý. U menších rozměrů můžete je nosit v zadečku i delší dobu kdykoliv během dne a zažít tak mnoho vzrušení třeba v práci.

 


ANALNI SPERK

 

Análních kolíků je na výběr velké množství. Některé dokonce vibrují. Existují nejrůznější materiály, barvy a dekory.

Velmi elegantní a sexy jsou také anální šperky. Oznamte svému partnerovi, že pro něj máte šperk a těšte se, až mu ho před cestou do práce zasunete do zadečku. Můžete ho pak požádat o zaslání "pracovní" fotky s vystrčeným zadečkem ozdobeným třpytícím se análním šperkem.

 

Pokud jste zkušený vyzvavač análního sexu a dočetli jste přes rady pro začátečníky až sem, teď se budeme chvíli věnovat Vám.

Právě pro hráče z nejvyšší ligy jsou zde anální dilda a anální vibrAnální dildo Šílený býk 29 cm (2)átory nejrůznějších provedení a amatérům až strach nahánějících velikostí.

Co takové anální dildo ŠÍLENÝ BÝK? Já myslím, že název mluví za vše a jeho 29 cm doslova naplní intenzivními pocity i ty největší "zvrhlíky" mezi ženami i muži. Pořiďte si tento intenzivní analni kolik a ukažte milence / milenci tvrdost šíleného býka, nebo jen zavřete oči a "nabodávejte sami sebe na kůl" dokud Vás nezaplaví vlna orgasmu.

 

 

oboustranne-dildoProč by z použití pomůcek při análním sexu nemohly mít potěšení obě strany? Připravte se analnim kolíkem a pak použijte s partnerem či partnerkou dvojité dildo. Ta jsou skvělá i pro hetero i pro homosexuální páry a ten zážitek opravdu stojí za to.

 

 

 

HYGIENA

Velmi důležitá část. Klistýr. Známe i páry, kde jej nepraktikují a kupodivu to funguje, ale vřele doporučujeme tuto metodu dodržovat.

Myslím, že nikdo nechce překvapit svého partnera či partnerku špinavou hračkou po vytažení análního kolíku. Nemluvě o tom, že při análním sexu je anální otvor natolik drážděn a masírován, že může dojít docela jednoduše k nehodě, kterou si za rámeček nedáte. Pro jistotu proto doporučujeme provedení klystýru.

Zpět do obchodu