Připínací penis - Proč ho mít?

Proč mít připínací penis neboli ,,připínak“? Možností je mnoho, cíl jediný - vzrušující zážitek. Koukněte na náš nový příspěvek. Je to první krok k zážitku.

Proč mít připínací penis neboli připínak? Pokud jste otevřeli tento článek, jste tu proto, že o něm uvažujete, a to je první krok k zážitku.

Připínací penisy se odvozují od klasických dild = umělých penisů, jejichž historie sahá hluboko před začátek našeho letopočtu (2.500 př. n. l.). I tato připínací varianta byla velmi pravděpodobně využívána zejména pro lesbické hrátky mnohem dříve, než začala zhruba v polovině 20. století jejich komerční výroba. Nabídku našich připínacích penisů prohlédněte zde a pokud se chcete, můžete se na historii připínáků podívat očima wikipedie.

Připínáky cílily na trhu především na lesbické páry… Jenomže lidské fantazii se meze nekladou a dnes už je využití připínacích penisů rozšířené i mezi hetero partnery nebo gay páry.

 

LESBICKÉ PÁRY

Lesby se díky připínacím penisům už nemusí spoléhat jen na své hbité  prsty a mlsné jazyky. Sex s připínákem jimKrásný postroj na připínací penis Rimba 1 nahradí to jediné, co by možná mohly postrádat. Lesba sice netouží po penisu jako takovém, ale ženské tělo je vytvořeno pro stimulaci čímkoliv, co svým tvarem připomíná penis. Lesbické páry tak mohou díky strap-on dildům zpestřit svůj sex, který určitě ani bez připínáku není nudný.

 

Velký luxusní set připínacích penisů (3)NÁHRADA VLASTNÍHO PENISU U MUŽE

Dalším příkladem využití připínacího penisu je nahrazení vlastního penisu. Ať už jste muž méně obdařený, nebo máte náročnější protějšek, jehož potřeba převyšuje Vaši kapacitu ve velikosti nebo výdrži, na připínací penis se můžete splehnout. Ten je v obou směrech "nezničitelný" a určitě tak dopřejete partnerce či partnerovi velmi nevšední zážitek, který je silně návykový. Připínací penis také řeší problémy s erekcí, protože umělý penis přece nikdy neochabne.

 

ŽENA DOMINA

Kdo by neznal nebo alespoň někdy nepocítil touhu ochutnat disciplíny BDSM a rozehrát sexuální orchestr Dominance a submisivity? Málokterý muž se svěří, ale stále roste počet mužů, kteří jsou sice heterosexuálové, ale přesto touží po tom, podvolit se dominantní partnerce a cítit v zadku pořádný kus jejího penisu. Ano, možná po tom touží i Váš chlap… Nebo je to naopak přání ženy, ochočit a podrobit si svého partnera do pozice poslušné žínky, která podrží... Pokud se s těmito hrátkami ztotožňujete, určitě připínací penis vyzkoušejte a dejte si při výběru záležet. Nabídka připínacích penisů je široká a Dáma v dobře vybraném připínáku může vypadat opravdu velice sexy.

Krásný postroj na připínací penis Rimba

PÁR DOPORUČENÍ K VÝBĚRU

V naší nabídce připínacích penisů najdete pořádnou černou kládu, dvojitý penis pro zasunutí do obou otvorů zároveň, dutý penis, do kterého muž vsune svůj vlastní pro zcela dokonalé splynutí i úplně realistické dilda "přiměřenějších" rozměrů. Zkrátka každý si vybere to pravé pro sebe i svou partnerku či partnera.

 

Připínací penis se z pravidla skládá z popruhů a dilda. Je už jen a jen na Vás jaký typ popruhu a dilda zvolíte. Určitě však doporučujeme uchycení popruhů věnovat zvýšenou pozornost. Je žádoucí, aby při sexu s připínákem držel připínák co nejpevněji s stal se součástí svého nositele. Proto vybírejte popruhy, které mají plynule nastavitelnou velikost formou opasku, suchého zipu nebo utahovaích karabinek. Většina straponů je řešena tak, že výměna dild je díky držícímu kroužku možná, ale postrojové kalhotky jsou to hlavní, co dělá připínací penis opravdu dobrým. Postroj především určuje, zda připínák zvládne něžné milování lesbiček i přirážení přísných Dam do tvrdých chlapů.

Zpět do obchodu