Satisfyery - osobní zkušenost

Podělila jsem se s Vámi o mé zkušenosti. Co říkám na satisfyery? Moc pěkný dárek :-)

Ráda bych tento článek začala vyprávěním, jak mě můj manžel překvapil dárkem a vybral si tak populární Satisfyery, ale v tomto případě tomu tak není. Ano, manžel čas od času něčím překvapí, ale Satisfyery jsem vyzkoušela pouze a jen pro náš eshop, abych se s Vámi mohla podělit o to, co jsem se Satisfyerem zažila.

Malá odbočka na úvod. Koukněte i na můj článek Satisfyery - Jak fungují? Mojí recenzi pak pochopíte ještě lépe :)

Vyzkoušela jsem Satisfyer druhé generace a elegantní satisfyer LELO SONA

Na začátek musím podotknout, že satisfyery přišly z e-shopu vzrusena.cz pěkně a bezpečně zabalené.

Přemýšlela jsem, zda Satisfyery vyzkoušet sólo nebo při hrátkách s manželem... Vyzkoušela jsem obojí. 

Manžel je skvělým milencem, ale udělat si to hezky sama, v soukromí a tak jak mám ráda je tochu jiná disciplína :-) A přesně k tomu jsou Satisfyery určeny, tak pojďme na to.

Satisfyer LELO SONAElegantní Satisfyer - dráždič klitorisu - LELO SONA (2)

Vytáhla jsem Satisfyer LELO SONA z obalu, který je mimichodem nádherně minimalistický a to já miluji... No a ještě před použitím jsem ho vyčistita čističem hraček

Zalezla jsem si do ložnice, doma sice nikdo nebyl, ale pro jistotu...překvapení může zážitek jen pokazit. A pojďme na recenzi... Čekali jste, že Vás budu zatěžovat intimními detaily mé chvíle s Lelouškem? 

Hned po prvním kontaktu s tímto Satisfyerem mě překvapilo jak krásně padne do ruky, a to ať už ho používáte sama nebo se svým partnerem / milencem. Jak uvádí paramtery, je vyroben ze silikonu... Zní to jednoduše, ale tento silikon je tak hedvábný, že ho prostě miluji. A co teprve ten dotek, když s ním jezdíte po svým intimních partiích... Ach

Satisfyery Vás přivedou k rychlým až velmi rychlým orgasmům. Alespoň u mě to tak bylo :-) LELO SONA je k tomuj ještě krásný zážitek s ním fakt neuvěřitelně intenzivní. 

Mám vyzkoušeny vibrátory, vibrační kuličky a jiné stimulátory, ale sonickým vlnám, které vydává právě jen Satisfyer se opravdu nic nevyrovná... Je to naprosto odlišný pocit. Vibrace stimulují hezky, ale sonické vlny jsou nebeská masáž.

Satisfyer LELO SONA předčil všechna má očekávání... Jsem ráda, že ho mám a třeba i teď při vzpomínce na ten návykový zážitek musím křížit nohy pod stolem ... :-)

Satisfyer druhé generaceSatisfyer 2 next generation 4

První dotek opět překvapením, poměrně úzké madlo se dobře drží. Těžiště přístroje je dole, takže držení je pohodlné. Za mě asi trochu plus za to, že rukojeť není silikonová. Hračky, které mají silikonovou rukojeť se trochu hůře udržují v čistotě. 

Musím říci, že při použití Satisfyeru druhé generace mě trochu překvapil fakt, že není Satisfyer jako Satisfyer. Zatímco Satisfyer LELO SONA využívá princip sonických vln tento Satisfyer používá princip sání v kombinaci s vibracemi. Je to takový velmi náruživý "cucálek" :-)

Satisfyer druhé generace stimuluje konkrétní místo klitorisu, na které ho přiložíte. Může se to zdát jako výhoda i nevýhoda... To záleží na to Vás, co máte raději. Mě silně připomínal orální sex, který já mám ráda. 

Jsou lepší satisfyery Lelo Sono nebo Satisfyer druhé generace?

Mě upřímně bylo více, mnohem více, příjemné masturbovat za pomocí satisfyer LELO SONO. Satisfyer druhé generace se natolik snaží, až výsledek trochu pokazí... Je to pro mě takový příliš snaživý milenec. Byl mi příjemný v prvních dvou, třech intenzitách...pro koho je intenzita číslo 11 si nejsem jistá, ale proti gustu... Hlavně, když si uděláme hezky, že? :-)

Zatímco satisfyery LELO SONO prakticky masíruje celý klitoris, Satisfyery druhé generace se zaměří na to místo, na které ho namíříte. Jeho hlavice je poměrně malá, ale efektivní. Stimulace je silná a věřím, že toho, kdo má rád silnější stimulaci dovede k rychlému orgasmu.

Já osobně miluji klitorální orgasmus, ale kombinace klitorálního orgasmu v kombinaci s poševním orgasmem mě vystřeluje... A k takovému orgasmu mě dovedl můj muž a  satisfyer LELO SONO.  Ale o tom zase příště :-)

satisfyer osobní zkušenost 2

Zpět do obchodu