Zkušenosti s venušinými kuličkami

Vyzkoušela jsem Venušiny kuličky Vnitřní bohyně z edice Padesát odstínů šedi. Kterou ženu by nelákalo cítit sexuální touhu jako Anna z této knižní beletrie? Byly pocity skutečně takové? Do jisté míry určitě ano.

Pokud máte kuličky, které jemně masírují vnitřní prostor vaší vagíny a přitom kolem vás chodí pohledný muž, jako je můj manžel, tak nejde nemít chuť... Ovšem kdo vyhledává opravdově silnou stimulaci, doporučila bych spíše vibrační Venušiny kuličky, které vám opravdu dodají chuť k sexu. Ale největší podíl na síle stimulace má samozřejmě citlivost vaší vagíny a sexuální náruživost.

Materiál vnitřní bohyně je opravdu na dotek příjemný a troufnu si říct, že už jen ten dotek může kde koho vzrušit. Díky zaoblenému tvaru jdou opravdu snadno zavádět. Já tedy použila i trochu lubrikačního gelu, abych se vyhnula nějakým úskalím. Kolečko z plastu, které je na každé ze dvou kuliček, při zavedení příjemně zastudí. Vyhnout se tomu je možné nahříváním kuliček v teplé vodě.

Co se samotného nošení Venušiných kuliček Vnitřní bohyně týká, tak to bylo příjemné bez jakýchkoliv potíží. Byla jsem obezřetná a proto si pořídila nejdříve venušiny kuličky pro začátečníky. Šlo poznat, že jejich gramáž je opravdu přizpůsobená tak, abych i já, s volnějšími poševními svaly po dvou dětech, neměla problém kuličky v sobě udržet a dokonce je nosit i při mé časté zálibě, běhání. Cítila jsem jak se ve mně kuličky jemně třou a chvílemi i ťuknou, k čemuž docházelo díky kousku plastové plochy. Ta umožňuje, že se kuličky jemně odrazí a v tu chvíli mírně změní polohu oproti pouhému tření, které umožňuje samotný silikon.

Kuličky se velmi snadno udržují, stačilo opravdu jen omýt horkou vodou a postříkat čistícím přípravkem na sexuální hračky. Po každém takové čištění byly venušiny kuličky doslova jako nové.

A jestli mi pomohly posílit pánevní dno? Zeptejte se mého manžela...

Troufnu si říct, že Vnitřní bohyně nezklame ani zkušené ženy, které jsou již na venušiny kuličky zvyklé, protože jejich provedení je opravdu promyšlené.

Zpět do obchodu