Velký dvojitý připínák 30 cm s dírou na penis - tělový

Realistický dvojitý penis o délce 30 cm. Vybaven silnou přísavkou pro použití bez postroje. Barva tělová.

Skladem
Kód: 603912752649
3 599 Kč –13 % 3 099 Kč
Velký dvojitý připínák 30 cm s dírou na penis - tělový
3 599 Kč –13 %

Víte, že na velikosti záleží. A pokud hledáte dobrý postroj, našli jste ho. 

Postroj je vytvořen pro nejdivočejší nejdrsnější hry. Nemá upínání jen kolem pasu, ale i přes ramenu, díky čemuž si můžete být jistí, že vydrží na svém místě.

Tento Strap-on má realistické duté dvojité dildo, se kterým si užijete, jako nikdy předtím. Zažijte potěšení díky systému nylonových popruhů, které podporují váhu dilda a pasu. Budete se cítit pohodlně a můžete zažít vše, co chcete. Má také popruh na suchý zip, který obepíná penis pro další podporu. 

Dildo je použitelné jak s postrojem tak bez, upevníte jej jednoduše silnou přísavkou, kterou je vybaven.

Dilda jsou vyráběna ručně s ohledem na nejmenší detaily, takže máte super realistický zážitek.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

KRÁLOVÝ KOHOUT

 

Připínací penis, známý také pod názvem strap-on představuje obvykle dildo s kalhotkami či jiným upevněním kolem pasu. Dilda bývají s postrojem ukotvená na pevno nebo snímatelná a použitelná i samostatně.

Strap-on využijí jak ženy při výměně rolí – Peggingu tak i muži např. při nedostatečné erekci, kdy použijí dutý připínací penis pro vložení penisu. Skvělý je také pro homosexuální páry. Pokud si rádi hrajete, hledáte něco pro oživení vašeho sexuálního vztahu či potřebujete vyřešit výše zmíněný problém s erektilní disfunkcí, strap-on je ideální.

 

Specifikace:

  • Dvojité a duté dildo
  • Se silnou přísavkou
  • Realistické dildo
  • Bez ftalátů nebo latexu
  • Rozměry: 30,5 cm x 9,1 cm x 6,4 cm
  • Tělová barva dilda

 

Zpět do obchodu