Strapon 20 cm s extra pevným uchycením a dírou pro penis

Připínací penis s postrojem v černé barvě. Polo-realistický tvar, měkký silikon, pevný postroj. 

Skladem
Kód: 782421070342
2 999 Kč

Tento Strap-on vám umožní oba si užít si sex jako nikdy předtím. 

polo-realistické dildo, které je zároveň ideální pro použití samostatně i s postrojem. Dildo bylo vyrobeno z měkkého a hedvábného silikonu s vysokou klouzavostí.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

ROZŠÍŘENÍ TĚLA

 

Připínací penis, známý také pod názvem strap-on představuje obvykle dildo s kalhotkami či jiným upevněním kolem pasu. Dilda bývají s postrojem ukotvená na pevno nebo snímatelná a použitelná i samostatně.

Strap-on využijí jak ženy při výměně rolí – Peggingu tak i muži např. při nedostatečné erekci, kdy použijí dutý připínací penis pro vložení penisu. Skvělý je také pro homosexuální páry. Pokud si rádi hrajete, hledáte něco pro oživení vašeho sexuálního vztahu či potřebujete vyřešit výše zmíněný problém s erektilní disfunkcí, strap-on je ideální.

 

Specifikace:

  • Nastavitelný úvazek od 71 cm do 121 cm
  • Měkké dildo
  • Duté příslušenství pro silikonové dildo
  • Bez ftalátů
  • Hypoalergenní, neporézní materiály bez zápachu, bez niklu
  • Rozměry dilda: 20,32 cm x 5,08 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - PŘIPÍNACÍ PENISY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

Zpět do obchodu