Oboustranný postroj se dvěma vibrujícími penisy

Postroj se dvěma vibrujícími penisy. Nabízí velmi rozšířené sexuální možnosti ke spokojenosti obou stran sexuálních hrátek.

Vyprodáno
Kód: 848518028303
2 999 Kč

Udělejte své milence radost s tímto dvojitým postrojem. 

Postroj je vybaven hned dvěma dildy. Jedno dildo je určené k zasunutí do vagíny nositelky a druhé pro uspokojení protějška. Tento postroj je navíc také vibrátor. 

Postroj je vyroben z kůže a snadno se nastavuje pomocí 2 přezek. Obě dilda mají realistickou strukturu pro super realistický dvojitý požitek. Vibrační střely jsou zabudovány v obou dildech a můžete je snadno ovládat pomocí kabelového dálkového ovladače. Užijte si 10 výkonných rychlostí a vibračních vzorů stisknutím tlačítka.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

STRAP U

 

Připínací penis, známý také pod názvem strap-on představuje obvykle dildo s kalhotkami či jiným upevněním kolem pasu. Dilda bývají s postrojem ukotvená na pevno nebo snímatelná a použitelná i samostatně.

Strap-on využijí jak ženy při výměně rolí – Peggingu tak i muži např. při nedostatečné erekci, kdy použijí dutý připínací penis pro vložení penisu. Skvělý je také pro homosexuální páry. Pokud si rádi hrajete, hledáte něco pro oživení vašeho sexuálního vztahu či potřebujete vyřešit výše zmíněný problém s erektilní disfunkcí, strap-on je ideální.

 

Specifikace:

  • 10 vibračních funkcí
  • Prémiový silikon
  • Nastavitelný
  • Kabelové dálkové ovládání

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - PŘIPÍNACÍ PENISY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

Zpět do obchodu