Masivní černý připínák 18 cm s dírou na penis

Opravdu důrazný černý připínák. Realistické tvary, pevné a odolné uchycení na kožený postroj.

Skladem
Kód: 603912289596
2 199 Kč

Dopřejte si sex s tímto jednoduše a prakticky řešeným připínacím penisem od Fetish Fantasy Extreme. 

Tento kožený postroj se vyznačuje odolností. Penis drží na místě ocelový O-kroužek. Pohodlný kožený postroj se snadno přizpůsobí většině velikostí, zatímco odolné kovové O-kroužky drží vše pohromadě. 

Uvnitř gumového penisu je umístěna dlouhá dutá plastová trubice, takže je ideální pro obě pohlaví. Každý, kdo říká, že na velikosti nezáleží, nezažil tento masivní penis.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

FETISH FANTASY EXTREME

 

Připínací penis, známý také pod názvem strap-on představuje obvykle dildo s kalhotkami či jiným upevněním kolem pasu. Dilda bývají s postrojem ukotvená na pevno nebo snímatelná a použitelná i samostatně.

Strap-on využijí jak ženy při výměně rolí – Peggingu tak i muži např. při nedostatečné erekci, kdy použijí dutý připínací penis pro vložení penisu. Skvělý je také pro homosexuální páry. Pokud si rádi hrajete, hledáte něco pro oživení vašeho sexuálního vztahu či potřebujete vyřešit výše zmíněný problém s erektilní disfunkcí, strap-on je ideální.

 

Specifikace:

  • Délka: 25,5 cm
  • Použitelná délka: 18 cm
  • Šířka: 6,5 cm
  • Kožený postroj

 

Zpět do obchodu