Kožený postroj na připínací penis Rimba

Postroj v černé kůži se stříbrnými kroužky a nýty. Plně nastavitelný a pohodlný postroj, vhodný pro připínací penisy RIMBA.

Skladem
Kód: 8718924236574
2 399 Kč

Postroj vhodný pro všechny připínací penisy RIMBA

Černý kožený postroj s páskem přes střed zadečku. Stříbrné doplňky vypadá velmi efektivně a celý postroj působí opravdu luxusně. 

Tento postroj je plně nastavitelný díky sponám na bocích a v rozkroku. Má 3 kroužky různých velikostí ve tvaru O, perfektní pro vložení dilda (není součástí dodávky).

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

BONDAGE PLAY

 

Připínací penis, známý také pod názvem strap-on představuje obvykle dildo s kalhotkami či jiným upevněním kolem pasu. Dilda bývají s postrojem ukotvená na pevno nebo snímatelná a použitelná i samostatně.

Strap-on využijí jak ženy při výměně rolí – Peggingu tak i muži např. při nedostatečné erekci, kdy použijí dutý připínací penis pro vložení penisu. Skvělý je také pro homosexuální páry. Pokud si rádi hrajete, hledáte něco pro oživení vašeho sexuálního vztahu či potřebujete vyřešit výše zmíněný problém s erektilní disfunkcí, strap-on je ideální.

 

Specifikace:

  • Kroužky ve velikostech: 45-50-55 mm
  • Rozměr pasu: od 80 cm do 105 cm.
  • Kožený postroj
  • Černá barva
Zpět do obchodu