Neohodnoceno

Vodotěsný vibrační erekční kroužek s USB nabíjením - Pinkhop

Růžový erekční kroužek, který nezklame svými materiály jemnými na dotek ani 7mi vibračními funkcemi. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583798324
Značka: Latetobed
999 Kč
Kategorie: Vibrační erekční kroužky
Barva: růžová
Materiál: silikon
Napájení: USB nabíjecí
Velikost: 4 cm
Voděodolnost: voděodolný

Pinkyhop je erekční kroužek navržený a vytvořený pro potěšení ve dvojici.

Je vybaven 7 vibračními funkcemi, má měkké a hedvábné materiály, které vám zaručí nejen potěšení, ale také největší pohodlí při nasazování a sundávání. Jak jsme již řekli, je ideální pro párové hry, protože zatímco prsten dělá mužskou erekci silnější, stimulátor ve tvaru zajíčka dráždí klitoris milenky a to tak, že se chvěje potěšením. 

Erekční kroužek Pinkyhop si můžete vzít kamkoli chcete, je diskrétní a dobíjecí pomocí USB, je to nejlepší společník pro odreagování a zpestření sexuálního života.

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

LATETOBED

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • 7 výkonných vibračních funkcí
  • Dobíjecí USB
  • Voděodolný
  • Ideální pro párové hraní
  • Vysoce kvalitní silikon
  • Měkký a hedvábný
  • Tichý
  • Rozměry: 75 mm x 40 mm