Neohodnoceno

Vodotěsný silikonový vibrátor Basic

Sofistikovaný vibrátor o délce 16,7 cm a průměru 2,7 cm. Pohon na baterie. 12  vibračních funkcí a funkce paměti. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: BI-014612
Značka: PRETTY LOVE
899 Kč –11 % 799 Kč
Kategorie: Vibrátory
Barva: fialová
Materiál: silikon
Napájení: AAA baterie
Velikost: 17 x 3 cm
Voděodolnost: voděodolný
Vodotěsný silikonový vibrátor Basic
Akce Novinka
899 Kč –11 %

Nadčasový vzhled, sladká růžová barva a lesklé zakončení. To je jedinečný design vibrátoru PRETTY LOVE.

Tento vibrátor vám poskytne neuvěřitelnou stimulaci, která kombinuje intenzivní vibrace s designem a tvarem navrženým pro radost a uspokojení. Je silikonový s leštěným plastovým základem, díky čemuž je vibrátor hladký a sofistikovaný. Můžete si užít 12 vibračních funkcí.

Je poháněn baterií, voděodolný a dokonce si dokáže zapamatovat co přesně máte ráda.

PRETTYLOVE

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

Specifikace:

  • 12 vibračních funkcí
  • Funkce paměti
  • Voděodolný
  • Silikon + ABS
  • 2 AAA baterie
  • Rozměry: 16,7 cm x 2,7 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

U tohoto výrobku je silikon použit na části, které přicházejí do kontaktu s tělem a materiál ABS je použit na funkční prvky (tlačítka, držadla atd.)

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VIBRÁTORY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.