Neohodnoceno

Masturbátor - stimulátor klitorisu VIVE

Stimulátor klitorisu v luxusní růžové barvě. 10 rychlostí. Dobíjecí pomocí USB.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8714273606853
Značka: VIVE
1 759 Kč
Kategorie: Erotické pomůcky
Barva: růžová
Materiál: silikon
Napájení: USB nabíjecí
Velikost: 20 x 11 x 8 cm
Voděodolnost: voděodolný

Masturbátor Vive je nový jev ve světě luxusních produktů pro potěšení. Minu má jedinečný design, díky kterému je pastvou pro oči a jeho tvar vás dostane do jiného světa. 

10 různých vibračních vzorů pochází z nové dobíjecí a jedinečné inovativní technologie, díky níž je neuvěřitelně silná. 

Tento kontaktní vibrátor je specialistou na klitoriální vibrace vytvořený z vodotěsného, ​​vysoce kvalitního a protiprachového silikonu. 

S Minu se budete cítit naprosto výjimečně!

 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

ŽIVÝ

 

Představujeme Vám revoluční erotickou pomůcku pro moderní ženu - Satisfyery

A co je na principu podtlakových vln tak úžasného? Díky této technologii dochází k prokrvování tkání, které se pak stávají citlivější a sexuální prožitek je díky tomu intenzivnější. Intenzitu sání si vždy můžete nastavit tak, jak vám to v dané chvíli vyhovuje.

Nabízí dokonce dvojitou stimulaci. Jak je toto možné? Klitoris je totiž propojen s bodem G. Podle expertů totiž lze zvýšit prožitek ze stimulace G-bodu současným stimulováním klitorisu. A naopak. Zní to jako revoluce? Možná je! Současná stimulace těchto dvou bodů totiž nabízí intenzivnější orgasmus a jeho snazší a rychlejší dosáhnutí.

Samozřejmě potěší i jako dárek!

 

Specifikace:

  • Vodotěsný: Ano
  • Tlačítko ovládání: Ano
  • Režimy rychlosti: 10
  • Rozměry: 20,30 cm x 10,80 cm x 7,80 cm
  • Hmotnost: 382 g
  • Dobíjecí: Ano

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - MASTURBÁTORY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.