Neohodnoceno

Vibrující dildo pro obě dírky Penetrátor

Dvojité dildo pro dvojité uspokojení a to ať už při lesbickém sexu nebo při stimulaci vaginální a anální zároveň. Navíc obohaceno vibrací. 

Skladem (1 ks)
Kód: 782421242305
Značka: THE NATURALS
1 199 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: tělová
Délka: neuvedeno
Průměr: neuvedeno

Užijte si se svým partnerem maximum díky tomuto dvojitě vibrujícímu dildu. Lesbické páry si můžou užít sex spolu a s penisem. 

Dildo je možné použít i pro stimulaci vaginálního i análního otvoru zároveň. Užijte si tak dvojitou stimulaci G-bodu, která vás dovede k vytouženému velmi silnému orgasmu.

Obě dilda mají polo-realistický tvar, žilnaté tělo a pěkný růžový žalud. Hlavní dildo má výraznou velikost, zatímco druhé dildo je užší, ideální pro jakýkoli typ penetrace.

Vibrující dildo pro obě dírky Penetrátorjsou opatřena vibracemi což ještě dodává na efektu stimulace.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

PŘÍRODNÍ

 

Oboustranná dilda jsou takovou specialitou mezi dildy. V nabídce je najdete také pod názvy dvojité dildo nebo double dildo. Za prvé jde o dilda, která jsou uzpůsobená pro dráždění ve vagíně i análu v jednom jediném okamžiku. Tato dilda jsou většinou vytvořena z chirurgického silikonu nebo gelu, aby byla snadno ohebná a jejich zavedení bylo snadné. Můžeme se také setkat i se skleněnými dildy, která jsou opravdu originální a ideální pro milování s vysokou dávkou ladnosti a krásy.  

Ženy, které znají přednosti análního sexu, dvojitá dilda milují. Vaginální stimulace je díky tlaku, který v jeden okamžik vytváří dildo v análním otvoru, mnohem intenzivnější. Bod G je totiž možné stimulovat jak z vagíny tak konečníku a stimulace z obou stran zároveň přináší absolutní rozkoš a velice hluboký orgasmus.

Za druhé jsou tu dilda pro lesbický sex. Tato dilda mají na každém konci žalud. Není přece nad to, když mohou obě partnerky použít jeden dokonalý umělý penis a uspokojit se současně. Tato dilda, pokud nejsou skleněná, lze samozřejmě ohnout a použít pro dráždění vagíny i análu najednou.

Výjimky v oboustranných dildech tvoří dilda, která stimulují vagínu uvnitř s klitorisem zároveň.

 

Specifikace:

  • Polo-realistický tvar
  • Dvojité dildo
  • Vibrační dilda