Neohodnoceno

Vibrátor pro muže WAND 2020 Satisfyer

Třetí kousek z řady vibrátorů pro muže od Satisfyer. Tento masturbátor je dokonalý svým provedením a vibračními funkcemi.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 4061504001005
Značka: Satisfyer
1 373 Kč –13 % 1 199 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: černá
Materiál: silikon
Velikost: 20 x 6 cm
Voděodolnost: voděodolný
Vibrátor pro muže WAND 2020 Satisfyer
1 373 Kč –13 %

Vibrátor pro muže WAND - další revoluční novinka roku 2020 od Satisfyer.

Tento mužský vibrátor je Maserati masturbátorů. Má luxusní vzhled s černým matným a lesklým povrchem.

Proč by jste měli používat ruce když vibrátor pro muže Wand Satisfyer tuhle práci provede lépe a pohodlněji? Flexibilní rukáv se pevně a vášnivě omotá kolem vašeho penisu, zatímco mimořádně silné vibrace ho masírují od jednoho orgasmu k druhému. Nikdy nebudete mít dost 

Vibrace má 10 vzorců a 6 rychlostí.

Je zcela vodotěsný a výhodou je dobíjení pomocí magnetické nabíječky.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant na vodní bázi, doporučujeme PJUR a také kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. 

K čištění vyjměte pouze rukáv. Ke správnému čištění použijte čistič hraček například EROS a pomocí silikonových prášků hračku zrenovujte, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

Spokojenost

 

Satisfyer vyvinul revoluční technologii, která poprvé umožňuje stimulaci penisu na základě podtlakových vln.

Vedou k pocitu uspokojení bez nadměrného dráždění. Jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů, mají moderní, ergonomický design a po všech stránkách odpovídají nejmodernějším trendům v oblasti erotiky.

 

Vibrátory pro muže jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Vibrátory jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

 

Specifikace:

  • Materiál: silikon / ABST
  • Barva: černá
  • Rozměry: 20 x 5,7 x 7,7 cm
  • Hmotnost: 260 g
  • Voděodolný
  • Magnetická nabíječka
  • 6 rychlostí
  • 10 programů

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VIBRÁTORY PRO MUŽE ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.