Neohodnoceno

Vibrátor pro muže - Umělá vagína MLUVÍCÍ SALLY

Umělá vagína - vibrátor pro muže se zvukovou stopou. Při masturbaci s přístrojem který má 12 vibračních funkcí vás ještě více navnadí zvuk sexy Sally. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6959532318159
Značka: PRETTY LOVE
1 999 Kč –6 % 1 888 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: bílá, zlatá
Materiál: TPE - měkký plast
Velikost: 18 x 7 cm
Voděodolnost: neuvedeno

Vibrátor pro muže v podobě umělé vagíny, která zvýší vaše potěšení díky hlasové nahrávce sexy SALLY. Díky tomuto hlasovému systému bude vaše masturbace o mnoho příjemnější. 

Nemusíte se obávat, že vaši hračku někdo uslyší, protože si zvuk můžete zapnout jednoduše do sluchátek, které připojíte k vibrátoru konektorem. 

Tento masturbátor má 12 vibračních funkcí, mezi kterými můžete jednoduše přepínat. 

Simuluje vagínu téměř dokonale, s těsným, ale jemným tunelem pro super skutečný zážitek. Přizpůsobí se každé velikosti penisu.

Díky extra silné přísavce jej můžete umístit téměř na jakýkoli povrch a do jakékoliv polohy.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant a kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. Doporučujeme například PJUR.

Ke správnému čištění použijte čistič hraček z naší nabídky zde. A silikonových prášků na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

PRETTYLOVE

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • 12 vibračních funkcí
  • Hlasový systém
  • Silná přísavka
  • Dobíjecí pomocí USB
  • Rozměry: 18 cm x 7 cm
  • Materiál: TPR

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - UMĚLÉ VAGÍNY Z TPE, TPR

TPR neboli termoplastická guma (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergenní, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.