Neohodnoceno

Vibrátor pro muže s USB

Revoluční mužský stimulátor penise. Velice diskrétní a přitom tak efektivní. Černá barva.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583791042
Značka: TARDENOCHE
1 150 Kč –13 % 999 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: černá
Materiál: silikon
Velikost: 8 x 5 cm
Voděodolnost: voděodolný
Vibrační stimulátor penisu USB 1
Akce
1 150 Kč –13 %

Mužský masturbátor, který dosáhl revoluce na trhu díky hedvábným materiálům a velké síle. Kamaria byla myšlenka, vytvořená ke zlepšení všech aspektů pohlavního styku, masturbace a předehry ...

Masturbace se stane nejpříjemnějším okamžikem dne, použijte ho s ochablým nebo i vztyčeným penisem, záleží jen na potěšení. 

Zkuste ho použít i pro její potřeby a uvidíte, že také nezůstane zklamaná. 

Pro maximální potěšení použijte dobrý lubrikant na vodní bázi a zvyšte tak pocit ze stimulace penisu na maximum.

Vezměte ho kamkoli chcete a používejte ho, ať jste kdekoli. Je zcela vodotěsný, dobíjecí pomocí USB a velmi diskrétní. Chcete-li si začít užívat, musíte jednoduše stisknout tlačítko na základně po dobu 3 sekund, stejným způsobem jej vypnete. Chcete-li změnit režim, stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant a kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. Doporučujeme například PJUR.

Ke správnému čištění použijte čistič hraček z naší nabídky zde. A silikonových prášků na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

Nezapomeňte si hračku čistit neutrálním mýdlem a vodou nebo čističem hraček a dobře ji vysušit, aby se maximalizovala její životnost.

 

TARDENOCHE

 

Masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Masturbátory jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

 

Specifikace:

 • 10 vibračních funkcí
 • Dobíjecí pomocí USB
 • Multifunkční
 • Voděodolný
 • 100% silikonové vysoce kvalitní silikonové tělo bezpečné
 • Bez obsahu ftalátů
 • Doporučujeme používat výhradně lubrikanty na vodní bázi
 • Rozhraní jedním tlačítkem

Rozměry:

 • Vnitřní průměr: 3,6 cm
 • Délka: 8,3 cm
 • Šířka: 5 cm

Balení obsahuje:

 • Kamaria
 • USB kabel

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - MASTURBÁTORY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.