Neohodnoceno

Vibrátor pro muže HEAT 2020 Satisfyer

Další kousek z úžasné kolekce Satisfyer vibrátorů pro muže. Černá barva, luxusní vzhled a velmi efektivní funkce. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 4049369016372
Značka: Satisfyer
1 650 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: černá
Materiál: silikon
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: voděodolný

Vibrátor pro muže HEAT - další revoluční novinka roku 2020 od Satisfyer

Tento mužský vibrátor je Maserati masturbátorů. Má luxusní vzhled s černým matným a lesklým povrchem. Jeho dva výkonné motory vám umožní vychutnat si až 70 různých vibračních vzorů.

Dokonalý tvar skvěle padne do ruky a vy si tak můžete vychutnat potěšení bez omezení.

 funkci ohřevu, díky níž se vaše potěšení zvýší. Můžete jej upravit díky 3 pozicím až do 40 °C. Tento Satisfyer - vibrátor pro muže se používá pouze na ztopořený penis. 

Je zcela vodotěsný a výhodou je dobíjení přes USB.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant na vodní bázi, doporučujeme PJUR a také kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. 

K čištění vyjměte pouze rukáv. Ke správnému čištění použijte čistič hraček například EROS a pomocí silikonových prášků hračku zrenovujte, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

Spokojenost

 

Satisfyer vyvinul revoluční technologii, která poprvé umožňuje stimulaci penisu na základě podtlakových vln.

Vedou k pocitu uspokojení bez nadměrného dráždění. Jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů, mají moderní, ergonomický design a po všech stránkách odpovídají nejmodernějším trendům v oblasti erotiky.

 

Představujeme Vám revoluční erotickou pomůcku pro moderního muže - Satisfyer

A co je na principu podtlakových vln tak úžasného? Díky této technologii dochází k prokrvování tkání, které se pak stávají citlivější a sexuální prožitek je díky tomu intenzivnější. Intenzitu sání si vždy můžete nastavit tak, jak vám to v dané chvíli vyhovuje.

Samozřejmě potěší i jako dárek!

 

Specifikace:

  • 70 vibračních vzorů
  • 3 úrovně tepla (od 37° do 40°)
  • Dobíjecí pomocí USB (součástí balení)
  • IPX7 voděodolný
  • Materiál: silikon

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VIBRÁTORY PRO MUŽE ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.