Neohodnoceno

Vibrátor pro muže AIRTURN 2

Vibrátor pro muže s nespočetnými funkcemi vibrací, sání a tepla. Černo/červený design působí luxusně a vyvolává vášeň. Promyšlený kousek z řady vibrátorů pro muže OTOUCH.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6972931360178
Značka: OTOUCH
2 699 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: černá/červená
Materiál: silikon
Rozměr: 22 x 4 cm
Voděodolnost: voděodolný

Do rodiny Otouchů vstupuje nový vibrátor pro muže.

Design tohoto masturbátoru je podlouhlý, elegantní, s kontrastem v matné černé a jasně červené barvě, což je ideální směsice elegance a smyslnosti.

Jeho vysoce kvalitní USB dobíjecí baterie je bezpečná pro životní prostředí a díky vyššímu výkonu si můžete užívat, jakkoliv, kdykoliv a kdekoliv chcete. Díky svým retro ovládacím prvkům, které jsou osvětlené LED světly můžete cestovat mezi jeho 6 frekvencemi vibrací, 5 sacími frekvencemi a 2 topnými funkcemi pro super erotický a realistický zážitek.

Celé tělo masturbátoru je vyrobeno z lékařského tekutého silikonu, který pohladí vaši pokožku a zároveň ochrání vaše nejjemnější části a poskytne vám potěšení, které si zasloužíte. 

Výkonný motor s minimální úrovní hluku vám umožní ponořit se do rozkoše bez obav, že vás někdo uslyší.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant na vodní bázi, doporučujeme PJUR a také kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. 

K čištění vyjměte pouze rukáv. Ke správnému čištění použijte čistič hraček například EROS a pomocí silikonových prášků hračku zrenovujte, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

OTOUCH

 

Vibrátory pro muže jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Vibrátory jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

 

Specifikace:

 • 6 frekvencí vibrací
 • 5 sacích funkcí
 • 2 tepelné funkce
 • Vysoce výkonný tichý motor
 • Vysoce kvalitní lékařský tekutý silikon
 • Dobíjecí USB
 • Silný a tichý motor
 • Bez obsahu ftalátů
 • IPX6 ponorný vibrátor
 • Retro ovládání osvětlené LED světly
 • Certifikáty: CE, RoHS, FDA

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VIBRÁTORY PRO MUŽE ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.