Neohodnoceno

Vibrační kroužek s klitoriální stimulací a USB nabíjením Padesát odstínů šedi

Vibrační erekční kroužek vybaven klitoriální stimulací. Černá barva. Sametový pytlík součástí baleni. Nabíjení pomocí USB.

Skladem (4 ks)
Kód: 5060462633104
2 599 Kč –8 % 2 399 Kč
Kategorie: Erekční kroužky
Barva: černá
Materiál: silikon
Napájení: USB nabíjecí
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: voděodolný
Vibrační kroužek s klitoriální stimulací a USB nabíjením Padesát odstínů šedi (4)
Akce
2 599 Kč –8 %

Prozkoumejte další potěšení z milování pomocí milostného prstenu Release Together. 

Elegantní silikonový kroužek se sametovým dotykem. Tato hračka pro páry může milencům pomoci užít si dlouhotrvající a intenzivnější sex.

Napněte erekční kroužek kolem základny penisu, abyste prodloužili a zvětšili milencovu erekci. Během sexu se může žena třít o texturovaný stimulátor klitorisu a zažít vzrušení z vibrací, projíždět 8 vzorů a 12 intenzit vzrušení.

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

PADESÁT ODSTÍNŮ TMAVŠÍ

Oficiální kolekce padesát odstínů temnoty, schválená autorem EL Jamesem.

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • Erekční kroužek se stimulací klitorisu
  • 12 rychlostí a 8 vzorů vibrací
  • Sametový pytlík součástí
  • Dobíjecí USB (90 minut nabíjení a 60 minut hry)
  • Voděodolný
  • Měl by být používán s lubrikantem na vodní bázi

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - EREKČNÍ KROUŽKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.