Neohodnoceno

Vibrační kroužek s drážděním klitorisu

Vibrační kroužek, zajímavý svým tvarem a způsobem jakým vás dovede k vrcholu. Černá barva.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 3700436071410
Značka: DORCEL
429 Kč
Kategorie: Vibrační erekční kroužky
Barva: černá
Materiál: silikon
Napájení: knoflíková baterie
Velikost: nastavitelná
Voděodolnost: voděodolný

Sexuální hračky Marca Dorcela jsou živým obrazem luxusu a dekadence v kombinaci s vysokou kvalitou a bezkonkurenčním potěšením. 

Tento vibrační kroužek, navržený tak, aby uspokojil začátečníky i odborníky a je ideální pro vstup do sedmého nebe.

Jeho, v základu jednoduchý erekční kroužek, je vybaven zajímavým dráždičem klitorisu a vibrační kulkou, což z něj dělá něco netradičního a zajímavého. 

Tento erekční kroužek nijak nevyčnívá svými funkcemi, ale je výjimečný svým provedením.

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

DORCEL

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • Vibrační kukla
  • 2 baterie LR41 (součástí balení)
  • Odolnost proti stříkající vodě