Neohodnoceno

Vibrační kroužek na penis Padesát odstínů šedi

Luxusní erekční kroužek z edice padesát odstínů šedi. Vybaven vibracemi pro silnější vzrušení nebo stimulaci klitorisu. Černá barva.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 5060108819848
539 Kč
Kategorie: Vibrační erekční kroužky
Barva: černá
Napájení: baterie
Velikost: nastavitelná
Voděodolnost: voděodolný

Erekční kroužek padesát odstínů šedi je značkou luxusu, vkusu, vzrušení a sexuální fantazie.

Sdílené potěšení a intenzivní stimulace pro vás oba mohou přijít v podobě tohoto silikonového vibračního erekčního kroužku. Klouzáním kolem jeho penisu může erekční kroužek zlepšit erekci muže, zatímco si oba užíváte vibrační stimulaci.

Tento pružný erekční kroužek je vodotěsný, měkký na dotek a poskytuje vynikající vzrušení během vašeho milování. Zlepšuje vnímání  a zvyšuje potěšení pro vás a vašeho partnera. Silikonový kroužek je vytvořen tak aby padl na všechny velikosti průměrů, aby pevně sevřel penis a pomohl zlepšit erekci. Zároveň oddálí jeho vyvrcholení a vy si tak můžete užívat mnohem delší sex. 
Stimulaci klitorisu je skvělá díky vibrační kulce. 

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI
Část padesáti odstínů šedé Oficiální kolekce potěšení schválená autorem EL Jamesem.

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • Vibrační silikonový erekční kroužek pro lepší erekci a společné potěšení během sexu.
  • Vibrace procházejí jeho hřídelí pro neuvěřitelnou vnitřní stimulaci.
  • Kulka tlačí na její klitoris nebo jeho koule pro další vnější stimulaci.
  • Omezuje průtok krve, aby zvětšil jeho erekci a oddálil ejakulaci.
  • Zahrnuje luxusní saténovou úložnou tašku.