Neohodnoceno

Vibrační erekční kroužek s klitoriální stimulací Hot Octopuss

Erekční kroužek s klitoriální stimulací vybaven dvěma vibračními motory. Dokáže stimulovat 2 body najednou a přitom zařídí Vaší erekci.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 5060354560617
Značka: Hot Octopuss
2 799 Kč –11 % 2 499 Kč
Kategorie: Erekční kroužky
Barva: černá
Materiál: silikon
Napájení: USB nabíjecí
Velikost: 3 x 6 cm
Voděodolnost: voděodolný
Vibrační erekční kroužek s klitoriální stimulací Hot Octopuss (8)
Akce
2 799 Kč –11 %

Vezměte domů vibrační erekční kroužek Atom Plus a zažijte úplně nový rozměr sexuálních zážitků.

První vibrační kroužek na světě s integrovaným duálním motorem. Díky inovativnímu designu dokáže intenzivně stimulovat dva body najednou.

 

erekční kroužek

 

S touto novou generací integrovaných motorů zažijete vibrace na svém penisu zatímco co milenka si může užívat klitoriální stimulaci.

Přestože je Atom Plus ideální pro páry, díky jeho stimulaci v perianální oblasti ho můžete také použít k masturbaci. 

Je zcela vodotěsný, takže můžete zažít potěšení i v koupeli. 

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

HORKÉ OCTOPUSY

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • Integrovaný duální motor
  • 5 vibračních funkcí
  • Nastavitelné frekvence
  • Nabíjecí USB
  • Baterie 3,7 V - 260 mAh
  • Hlučnost: <45 dB
  • Autonomie: 40 min
  • Voděodolný
  • Silikon + ABS
  • Rozměry: 12 cm x 3 cm x 6 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

U tohoto výrobku je silikon použit na části, které přicházejí do kontaktu s tělem a materiál ABS je použit na funkční prvky (tlačítka, držadla atd.)

 

EROTICKÉ POMŮCKY - EREKČNÍ KROUŽKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.