Neohodnoceno

Vibrační erekční kroužek se stimulací klitorisu

Erekční kroužek vybaven stimulací klitorisu ve fialové barvě. Pohon na baterie.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8433345303932
Značka: Adrien Lastic
449 Kč
Kategorie: Erekční kroužky
Barva: fialová
Materiál: silikon
Napájení: knoflíková baterie
Velikost: 7 x 5,7 cm
Voděodolnost: voděodolný

S tímto dvojitým erekčním kroužkem nabídnete svému partnerovi nesrovnatelný zážitek. 

Flexibilní a velmi pohodlné přizpůsobení téměř všem velikostem. Jeho prsten vám pomůže udržet erekci, zatímco vibrační kukla nahoře poskytne partnerce stimulaci klitorisu.

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

ADRIEN LASTIC

Navrženo a vyvinuto v Evropě.

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • 3 vibrační funkce
  • Ergonomický
  • Výkonný motor
  • Tichý
  • Materiál: silikon
  • 3 LR44 baterie
  • Bez obsahu ftalátu
  • Rozměry: 7 cm x 5,7 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - EREKČNÍ KROUŽKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.