Neohodnoceno

Vibrační erekční kroužek s dálkovým ovládáním - Moove

Erekční kroužek s vibrační kulkou. Použití s ní i bez ní. Dálkové ovládání je diskrétní. Černá barva

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583790618
Značka: MOOVE INTOYOU
1 099 Kč
Kategorie: Vibrační erekční kroužky
Barva: černá
Materiál: neuvedeno
Napájení: knoflíková baterie
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: voděodolný

Moove, značka složená z řady produktů, s nimiž si svou sexualitu užijete tím nejjednodušším a nejpříjemnějším způsobem.

Potřebujete ve svých vztazích oživit nádech vášně? Nebo jen rádi experimentujete? Ať je váš důvod jakýkoli, vibrační kroužek s dálkovým ovládáním Moove bude vaší oblíbenou hračkou. Tento erekční kroužek je použitelný jak s vibrační kulkou tak bez ní. Vibrační kulka poslouží i jako stimulátor klitorisu.

Dálkové ovládání vypadá jako klíče od auta, takže pokud jej někde necháte omylem ležet, nebude na sebe upoutávat pozornost. 

Je vybaven vibračním vajíčkem s 10 vibračními funkcemi, které vám po vložení do kapsle prstenu umožní vychutnat si sex 2x tolik.

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

POHYB

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • 10 vibračních funkcí
  • Voděodolný
  • Bez ftalátů
  • Materiály bezpečné pro tělo
  • 6 baterií LR44 (součástí balení)
  • Dálkové ovládání na tužkovou baterii