Neohodnoceno

Vibrační erekční kroužek - Růžový medvídek

Erekční kroužek v designu medvídka a v růžové barvě. Vybaven vibracemi. Netradiční design.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6959532300413
Značka: Baile Baile
349 Kč
Kategorie: Vibrační erekční kroužky
Barva: růžová
Materiál: neuvedeno
Napájení: knoflíková baterie
Velikost: 4 cm
Voděodolnost: neuvedeno

Značka Baile si ráda hraje s fantazií a vytváří odvážné a netradiční kousky. Příkladem je mimo jiné i tento erekční kroužek, který je v designu medvídka a ve výrazné růžové barvě.

Medvídek je vytvořen tak aby lehce stimuloval klitoris milenky zatímco kroužek muži poskytne tvrdou a silnou erekci. Můžete jej použít k hraní sami nebo ke sdílení se svou milenkou. Hry jsou čistě na vaší fantazii.

Tento erekční kroužek je navíc vybaven vibracemi, které jsou příjemné jak pro muže tak pro ženy při párovém sexu. 

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

BAILE

Navrženo v USA s nejvyššími standardy kvality.

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • Multi-vibrace
  • 1 baterie AG3
  • Rozměry: 1,8 cm x 4 cm