Neohodnoceno

Vibrační erekční kroužek - Růžový delfínek

Erekční kroužek v zajímavém designu růžového delfína. Opatřen vibrační kulkou pro stimulaci klitorisu. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6959532310061
Značka: Baile Baile
459 Kč
Kategorie: Vibrační erekční kroužky
Barva: růžová
Materiál: neuvedeno
Napájení: knoflíková baterie
Velikost: 3,6 cm
Voděodolnost: neuvedeno

Upustily jsme fantazii a vytvořily něco zajímavého a odvážného

Spojili jsme klasický erekční kroužek s vibrační kulkou a vytvořili jsme oblíbenou hračku pro odvážné a kontroverzní hráče. 

Díky tomuto vibračnímu prstenci bude vaše erekce tvrdší a silnější, zatímco kulka v podobě stimulátoru klitorisu umožní vaší milence užít si sex jako nikdy předtím a to při každém tahu.

Erekční kroužek v podobě růžového delfína. 

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

BAILE

Navrženo v USA s nejvyššími standardy kvality.

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • 10 vibračních funkcí
  • 3 baterie LR44
  • Rozměry: 3,6 cm x 6,6 cm