Neohodnoceno

Veselé venušiny kuličky silikon - fialové

Venušiny kuličky ve veselých barvách. Pro tělo bezpečný silikon zajišťuje bezpečné a příjemné použití těchto venušiných kuliček. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 110192
Značka: CHISA NOVELTIES
409 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: fialová
Materiál: silikon
Velikost: průměr 3,7 cm, celkem 19 x 3,7 cm

Užijte si posilováni pánevního dna jinak než náročnými cviky. S těmito silikonovými venušinými kuličkami to půjde doslova samo. Kombinace těchto venušiných kuliček a Kegelových cviků dostane vaše pánevní dno zpátky do formy a navíc tím docílíte silnějších orgasmů. 

Tyto kuličky vás nenechají sedět, stimulace je tak příjemná, že je nebudete chtít vytáhnout.

Pro pohodlnou manipulaci mají kuličky poutko, díky kterému je snadno vyjmete a také zajišťuje bezpečí.

Silikon je hladký, velmi příjemný na dotek a pro kontakt s tělem naprosto dokonalé.

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

CHISA

 

Doporučené kroky pro správné použití Venušiných kuliček jsou:

  • Krok 1: nejlepší a nejpohodlnější aplikace je s prázdným měchýřem.
  • Krok 2: Jako první vložte jednu kouli a postupně vsunujte další, pokud máte problémy s vložením, můžete zvednout jednu nohu nebo si lehnout. Nezapomeňte mít silikonový konec vždy na vnější straně.

K dosažení co nejlepších výsledků se doporučuje použít kuličky z počátku po dobu 15 minut denně a čas postupně prodlužovat o 5 minut denně až do dosažení 30 minut za relaci. Mějte na paměti, že vaše tělo se z počátku bude cítit nepříjemně z nového cvičení, ale pokud to přetrvává, měli byste se poradit s lékařem. !!! Nepoužívejte během těhotenství nebo menstruačního cyklu !!!

 

Specifikace:

  • Barva: fialová
  • Silikon + ABS
  • Délka: 10,3 cm (bez provázku)
  • Délka: 19 cm (s provázkem)
  • Průměr: 3,7 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.