Neohodnoceno

Venušiny kuličky sametový polibek

Venušina kulička z hebkého černého silikonu. Malý průměr i délka pro nové zážitky při stimulaci.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 759746228789
Značka: CHISA NOVELTIES
499 Kč –20 % 399 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: černá
Materiál: silikon
Velikost: průměr 2,5 cm, celkem 5 x 2,5 cm
Venušiny kuličky sametový polibek 1
499 Kč –20 %

Venušina kulička sametový polibek. Ano čtete správně, tento výrobek má pouze jednu kuličku. Je vhodnější pro zkušenější hráče, protože má malý průměr a tak by s ní nováčci, kteří nemají zpevněné pánevní dno, mohli mít potíže při udržení kuličky uvnitř pochvy.

Kulička se jmenuje sametový polibek, protože má velmi hladký povrch a při jejím nošení se budete cítit naprosto pohodlně. 

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

CHISA

 

Venušiny kuličky jsou užitečné jako pomocníci pro posílení pánevního dna. Pomocí tlaku, kterým působí na poševní konec, přivádí svaly k potřebě stahovat se a tím udržet kuličky uvnitř. Tímto stahováním svalů se svaly posilují a pánevní dno se stává pevnější. Žena tím prakticky omládne a zároveň díky pevnému pánevnímu dnu může docílit mnohem intenzivnějších pocitů při sexu. Při nošení Venušiných kuliček zároveň dochází ke stimulaci bodu G, žena je tak vzrušená a zvyšuje se tím chuť na samotný sex.

Princip stimulace spočívá v tom, že uvnitř každé kuličky je umístěna ještě jedna kulička, menší a ta se při sebemenším pohybu obrací a tato rotace vytváří vibrace, které dráždí pochvu. Venušiny kuličky můžou být jednotlivé a také spojené šňůrkou, díky které se i vytahují. Druhá varianta je bezpečnější a vhodnější pro začátečníky.

 

Specifikace:

  • Materiál: silikon
  • Vaginální stimulace
  • Bez obsahu ftalátů
  • Rozměry: 5 cm x 2,5 cm
  • Celková délka: 11 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.