Neohodnoceno

Venušiny kuličky Geisha

Vzrušující venušiny kuličky. Silikonový obal s kuličkami z ABS (pro tělo bezpečný plast). Černá barva obalu a bílá barva kuliček. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 759746013231
Značka: CHISA NOVELTIES
399 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: černá/bílá
Materiál: silikon
Velikost: průměr 3,6 cm, celkem 18 x 3,6 cm

Venušiny kulička Geisha jsou tou nejlepší volbou pro posílení pánevního dna a přidruženou stimulaci G-bodu. Užijte si s těmito venušinými kuličkami ve vzrušující černé barvě s viditelnými vsunutými bílými kuličkami.

Posílení pánevního dna velmi ovlivní sílu vašich orgasmů. Budete koukat jak dokážete mít silný a intenzivní orgasmus. Nevažte se a odvažte se, udělejte pro svou rozkoš vše co můžete.

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

CHISA

 

Doporučené kroky pro správné použití Venušiných kuliček jsou:

  • Krok 1: nejlepší a nejpohodlnější aplikace je s prázdným měchýřem.
  • Krok 2: Jako první vložte jednu kouli a postupně vsunujte další, pokud máte problémy s vložením, můžete zvednout jednu nohu nebo si lehnout. Nezapomeňte mít silikonový konec vždy na vnější straně.

K dosažení co nejlepších výsledků se doporučuje použít kuličky z počátku po dobu 15 minut denně a čas postupně prodlužovat o 5 minut denně až do dosažení 30 minut za relaci. Mějte na paměti, že vaše tělo se z počátku bude cítit nepříjemně z nového cvičení, ale pokud to přetrvává, měli byste se poradit s lékařem. !!! Nepoužívejte během těhotenství nebo menstruačního cyklu !!!

 

Specifikace:

  • Hladký povrch
  • Silicon + ABS
  • Hmotnost: 0,078 kg
  • Voděodolný
  • Bez obsahu ftalátů
  • Rozměry: 17,7 cm x 3 cm x 3,6 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.