Neohodnoceno

Venušiny kuličky GARBO - pro pokročilé

Venušiny kuličky v páru, které jsou klasického stylu v luxusní fialové barvě. Velmi kvalitní lékařský silikon jen podtrhne pocity při nošení těchto venušiných kuliček. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583796504
Značka: ENGILY ROSS
499 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: fialová
Materiál: silikon
Velikost: průměr 3,5 cm

Venušiny kuličky vytvořeny na základě nejnovějších technologií, designu a inspirovány nejskrytějšími touhami.

ENGILI ROSS jsou vášniví tvůrci erotických hraček, které jsou bezpečné pro tělo a ideální pro sexuální průzkum.

Milují to, co dělají, a proto jsou všechny produkty ENGILY ROSS® strategicky navrženy a pečlivě vyrobeny tak, aby poskytovaly ty nejlepší zážitky.

Každá jednotlivá hračka této značky je vyrobena z kvalitních materiálů.

Procvičte si pánevní dno, aby jste mohli dosáhnout mimořádných orgasmů. GARBO vám pomůže, kromě toho, že vaše pánevní dno bude úzké a pružné, tak vaše vaginální svaly budou mladé a silné. Všechny tyto výhody se promítají do silnějších a intenzivnějších orgasmů. 

Venušiny kuličky GARBO je ideální pro ty ženy, které již znají svět Kegelových cviků a výhody, které nabízejí. Tyto dvojité venušiny kuličky jsou ideální pro to, aby vaše pánevní dno bylo ještě silnější a pružnější, vaše vaginální svaly zůstaly mladé a pružné a vaše orgasmy byly silnější a intenzivnější.

Tyto venušiny kuličky si můžete vzít kamkoli chcete, jsou zcela vodotěsné.

Naše rada je začít kousek po kousku, bez spěchu. 

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

ENGILY ROSS

 

Doporučené kroky pro správné použití Venušiných kuliček jsou:

 • Krok 1: nejlepší a nejpohodlnější aplikace je s prázdným měchýřem.
 • Krok 2: Jako první vložte jednu kouli a postupně vsunujte další, pokud máte problémy s vložením, můžete zvednout jednu nohu nebo si lehnout. Nezapomeňte mít silikonový konec vždy na vnější straně.

K dosažení co nejlepších výsledků se doporučuje použít kuličky z počátku po dobu 15 minut denně a čas postupně prodlužovat o 5 minut denně až do dosažení 30 minut za relaci. Mějte na paměti, že vaše tělo se z počátku bude cítit nepříjemně z nového cvičení, ale pokud to přetrvává, měli byste se poradit s lékařem. !!! Nepoužívejte během těhotenství nebo menstruačního cyklu !!!

 

Specifikace:

 • Pro posílení pánevního dna
 • Pro silnější orgasmy
 • Velmi snadno se čistí
 • Používejte pouze s lubrikantem na vodní bázi
 • Materiál: lékařský silikon
 • Bez obsahu ftalátů
 • 100% vodotěsné IPX7
 • 2 roky záruka
 • Navrženo v Evropě
 • Rozměry: 3,5 cm x 10 cm
 • Balení obsahuje venušiny kuličky o gramáži 85 g

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.