Neohodnoceno

Venušiny kuličky FIFTY 3 - těžké 62 g

Venušiny kuličky ve výrazné růžové barvě určené pro ty, kteří mají netradiční barvy na tradičních věcech. Vyrobené z příjemného silikonu. Hmotnost 62 g.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583798485
Značka: Latetobed
419 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: růžová
Materiál: silikon
Velikost: neuvedeno

Posilujte své vaginální svaly a pánevní dno pomocí venušiných kuliček FITTY 3.

Tyto venušiny kuličky jsou z měkkého a pružného silikonu, který je ideální pro pohodlné a jednoduché cvičení. Uvnitř každé z koulí najdete menší a silnější, které se budou pohybovat při každém vašem kroku. To je to, co způsobuje, že vaše svaly se více stahují a vy si užíváte vibrace, které jsou způsobené těmito malými kuličkami. 

Venušiny kuličky obsahují také pružný silikonový kroužek, takže po dokončení cvičení je můžete pohodlně a snadno vyjmout. 

Jsou zcela vodotěsné, vyzkoušejte je ve sprše a zažijte nový rozměr stimulace.

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

LATETOBED

 

Venušiny kuličky jsou užitečné jako pomocníci pro posílení pánevního dna. Pomocí tlaku, kterým působí na poševní konec, přivádí svaly k potřebě stahovat se a tím udržet kuličky uvnitř. Tímto stahováním svalů se svaly posilují a pánevní dno se stává pevnější. Žena tím prakticky omládne a zároveň díky pevnému pánevnímu dnu může docílit mnohem intenzivnějších pocitů při sexu. Při nošení Venušiných kuliček zároveň dochází ke stimulaci bodu G, žena je tak vzrušená a zvyšuje se tím chuť na samotný sex.

Princip stimulace spočívá v tom, že uvnitř každé kuličky je umístěna ještě jedna kulička, menší a ta se při sebemenším pohybu obrací a tato rotace vytváří vibrace, které dráždí pochvu. Venušiny kuličky můžou být jednotlivé a také spojené šňůrkou, díky které se i vytahují. Druhá varianta je bezpečnější a vhodnější pro začátečníky.

 

Doporučené kroky pro správné použití Venušiných kuliček jsou:

  • Krok 1: nejlepší a nejpohodlnější aplikace je s prázdným měchýřem.
  • Krok 2: Jako první vložte jednu kouli a postupně vsunujte další, pokud máte problémy s vložením, můžete zvednout jednu nohu nebo si lehnout. Nezapomeňte mít silikonový konec vždy na vnější straně.

K dosažení co nejlepších výsledků se doporučuje použít kuličky z počátku po dobu 15 minut denně a čas postupně prodlužovat o 5 minut denně až do dosažení 30 minut za relaci. Mějte na paměti, že vaše tělo se z počátku bude cítit nepříjemně z nového cvičení, ale pokud to přetrvává, měli byste se poradit s lékařem. !!! Nepoužívejte během těhotenství nebo menstruačního cyklu !!!

 

Specifikace:

  • Cvičení pánevního dna
  • Materiál: silikon
  • Voděodolné
  • Hmotnost: 62 g
  • Celková délka: 16 cm