Neohodnoceno

Venušiny kuličky Werner - fialová

Venušiny kuličky se jménem. Jméno dává venušiným kuličkám větší moc nad vašimy sexuálními hrátkami. Silikonové, fialové kuličky.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6959532320749
Značka: PRETTY LOVE
1 333 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: fialová
Materiál: silikon
Velikost: průměr 3,4 cm

Procvičujte své svaly a prožívejte stimulaci s Wernerem, který poskytuje neuvěřitelné potěšení. 

Pojmenovat své venušiny kuličky není úplně od věci, když si chcete při stimulaci představit pohledného, sexy chlápka. Tyto venušiny kuličky jsme pojmenovali za vás a to Werner. 

Jakmile vložíte kuličky do pochvy, ucítíte jemné vibrace, které nutí vaše poševní svaly stahovat se a tím je vycvičíte, aby byli pevné. Časem si všimnete silnějších pocitů při sexu a to jak pro vašeho milence, díky pevnějším svalům v pochvě, tak i vás nastanou intenzivnější orgasmy.

 

Nezapomeňte natřít kuličky velkým množstvím lubrikantu na vodní bázi, aby bylo vložení snadné. Lubrikanty najdete v naší nabídce zde.

K čištění kuliček po používejte teplou vodu a čistič hraček z naší nabídky zde

 

PRETTYLOVE

 

Venušiny kuličky jsou užitečné jako pomocníci pro posílení pánevního dna. Pomocí tlaku, kterým působí na poševní konec, přivádí svaly k potřebě stahovat se a tím udržet kuličky uvnitř. Tímto stahováním svalů se svaly posilují a pánevní dno se stává pevnější. Žena tím prakticky omládne a zároveň díky pevnému pánevnímu dnu může docílit mnohem intenzivnějších pocitů při sexu. Při nošení Venušiných kuliček zároveň dochází ke stimulaci bodu G, žena je tak vzrušená a zvyšuje se tím chuť na samotný sex.

Princip stimulace spočívá v tom, že uvnitř každé kuličky je umístěna ještě jedna kulička, menší a ta se při sebemenším pohybu obrací a tato rotace vytváří vibrace, které dráždí pochvu. Venušiny kuličky můžou být jednotlivé a také spojené šňůrkou, díky které se i vytahují. Druhá varianta je bezpečnější a vhodnější pro začátečníky.

 

Specifikace:

  • 12 vibračních funkcí
  • Dobíjecí pomocí USB
  • Silicon + ABS
  • Celkové rozměry: 20,5 cm x 3,4 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.