1 hodnocení

Vnitřní bohyně z edice Padesát odstínů šedi - stříbrná / černá

Venušiny kuličky - Vnitřní bohyně z edice Padesát odstínů šedé v elegantní černo-stříbrné barvě. Saténový pytlíček součástí. Hmotnost kuliček 78 g a rozměr 8 x 4,5´´

Skladem (5 ks)
Kód: FS-74942
699 Kč –13 % 609 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: černá/stříbrná
Materiál: silikon
Velikost: celkem 20 x 3,6 cm, průměr 3,6 cm
Vnitřní bohyně z edice Padesát odstínů šedi - stříbrná / černá
Akce
699 Kč –13 %

Chcete stimulovat své pánevní dno? Venušiny kuličky - Vnitřní bohyně, masíruje a diskrétně tónuje vaše nejcitlivější body a pomáhá vám tak mít pevnější svalovou tkáň, což vám pomůže mít intenzivnější orgasmy.

„Červenám se od neustálého pohybu stříbrných koulí. Hýbou se ve mně, vnitřně mě masírují a nutí mě cítit potřebu, potřebu sexu. Oh, ten pocit je skvělý.“ - Anastasia Steel 

Tyto koule o hmotnosti 78 g, určené speciálně pro začátečníky, jemně tónují svaly a zvyšují vzrušení během pohlavního styku. Používejte je kdekoli a kdykoli.

Koule jsou včetně úložného pytlíčku Fifty Shades of Grey, což z nich dělá také ideální erotický dárek.

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

96-marcasportada

Z edice Oficiální kolekce padesáti odstínů šedi, schválené autorem EL Jamesem.

 

Doporučené kroky pro správné použití Venušiných kuliček jsou:

  • Krok 1: nejlepší a nejpohodlnější aplikace je s prázdným měchýřem.
  • Krok 2: Jako první vložte jednu kouli a postupně vsunujte další, pokud máte problémy s vložením, můžete zvednout jednu nohu nebo si lehnout. Nezapomeňte mít silikonový konec vždy na vnější straně.

K dosažení co nejlepších výsledků se doporučuje použít kuličky z počátku po dobu 15 minut denně a čas postupně prodlužovat o 5 minut denně až do dosažení 30 minut za relaci. Mějte na paměti, že vaše tělo se z počátku bude cítit nepříjemně z nového cvičení, ale pokud to přetrvává, měli byste se poradit s lékařem. !!! Nepoužívejte během těhotenství nebo menstruačního cyklu !!!

 

Specifikace:

  • Venušiny koule pro silnější a pevnější svaly pánevního dna a zlepšené orgasmy
  • Koule váží 78 g, což je ideální pro začátečníky
  • Vnitřní vyvažující kuličky nabízejí další stimulaci během používání
  • Pravidelné používání může zlepšit orgasmy a sexuální zážitky
  • Součástí balení je saténový pytlíček k uložení
  • Celková měření: 20 x 3,6 cm
  • Použitelná délka: 11,5 cm

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.