Neohodnoceno

Velmi realistické dildo 19 cm ze dvou vrstev silikonu

Dildo reálného vzhledu. Reálně vytvarované s žilkami, žaludem a kulkami. Ohebné a měkké. Délka 19 cm a průměr 4,5 cm

Skladem (> 5 ks)
Kód: SQ-WBD10008
Značka: SHEQU
1 199 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: tělová
Délka: 13 cm
Materiál: silikon
Průměr: 4 cm
Vlastnosti: klasické

Užijte si s tímto velmi výkonným a dokonale realistickým dildem. Vyzkoušejte co vše dokáže...

Jste homosexuální pár? Tak jste tu správně. Toto dildo je přesně to pravé pro dokonalost Vašich milostných zážitků.

Dildo má dvojitou vrstvu měkkého a hedvábného silikonu. Tělo má pokryté žilkami, má vytvarovaný žalud a je zakončen kulkami, což dělá dildo opravdu realistické. Je ohebný, pro opravdu skutečný zážitek ze vzrušujícího sexu s tímto dildem. 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

SHEQU

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Jsou tak skvělá pro homo i heterosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Silikon ve dvou vrstvách
  • 100% tekutý silikon
  • Silná přísavka na základně
  • Bez ftalátu
  • Flexibilní
  • Voděodolný
  • Rozměry: 19 cm x 3,8 cm
  • Použitelná délka: 13 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.