Neohodnoceno

Velmi měkké dildo Azazel 18 cm

Realistické dildo s žilkami, žaludem, varlaty. Voděodolné a s přísavkou na základně. Použitelná délka dilda je 13 cm.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6930438704437
Značka: SHEQU
799 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: tělová
Délka: 13 cm
Materiál: silikon
Průměr: 4 cm
Vlastnosti: klasické

Užijte si noc s tímto výkonným realistickým dildem. 

Toto dildo má dvojitou vrstvu měkkého a hedvábného silikonu. Jeho tělo je pokryté žilkami a varlaty, materiál připomínající lidskou pokožku a navíc dokonale ohebný.

S tímto dildem si můžete užít hru i ve vodě, protože je voděodolné a nabízí tak neomezené možnosti. Na základně má silnou přísavku, kterou jednoduše připevníte například na dlaždičky v koupelně a můžete si užívat bez omezení. 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

SHEQU

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Jsou tak skvělá pro homo i heterosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Silikon s dvojitou hustotou
  • Silná přísavka na základně
  • Materiál silikon
  • Bez ftalátů
  • Flexibilní
  • Voděodolný

Rozměry:

  • Celkem: 18 cm x 3,6 cm
  • Použitelná délka: 13 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.