Neohodnoceno

Průhledná vakuová pumpa na penis PUMPED

Pumpa na penis s průhledným zvonem. Dokonalé inovativní provedení od lety ověřeného výrobce.

Skladem (4 ks)
Kód: 8714273291813
Značka: PUMPED
999 Kč
Kategorie: Vakuové pumpy pro muže
Barva: černá, průhledná
Napájení: manuální
Velikost: 25 cm, 23 x 6 cm
Voděodolnost: voděodolný

Vakuová pumpa na penis je dokonale vymyšlená sexuální hračka, která ovšem není jen hračkou.

Vakuová erekční zařízení působí okamžitě tvrdší erekce, což potvrdily i klinické studie. Způsobí dočasné zvětšení již ochablých penisů a můžou způsobit dokonce trvale větší erekce. Podle Americké urologické asociace mohou být tato zařízení užitečná také v případech, kdy takové léky jako Viagra, nefungovaly! Lékaři považují pumpu penisu za bezpečnou, efektivní a nákladově přijatelnou léčbu erektilní dysfunkce. Dalšími výhodami výběru PUMPED jsou mimo jiné zpožděná ejakulace, zlepšení sexuální chuti k jídlu, posílení testosteronu, udržení delších a těžších erekcí a podpora tkáně penisu po operaci prostaty. PUMPED, pro okamžité výsledky!

Díky celkové délce válce 23 cm a průměru 6 cm vám toto vysoce kvalitní čerpadlo poskytne bohaté možnosti růstu v obou směrech! Celková délka hadice z PVC je 25 cm a zaváděcí pouzdro je vyrobeno z hladkého silikonu. Budete překvapeni, jak velký může být. Tato varianta je průhledná a nabízíme i další barvy.

Je s pohodlným ručním čerpadlem a rychlým uvolňovacím ventilem pro vaše pohodlí!

 

K čištění vakuové pumpy musíte použít jen trochu teplé vody a dobrý čistič hraček a dobře ji vysušit. Pokud došlo k ejakulaci uvnitř, je třeba dbát větší důraz na čistotu, pokud k ní došlo venku, není nutné ji odstraňovat, stačí použít čistič a trochu teplé vody.

 

PUMPED

 

Vakuové pumpy jsou velmi oblíbeným a užitečným spoluhráčem při sexuálních hrách. A to jak pro muže tak i ženy. Dokáží stimulovat klitoris, penis nebo i bradavky.

Neskutečné sexuální zážitky Vám zajistí pumpa díky podtlaku a následnému prokrvení a zvětšení Vašich pohlavních orgánů. Váš penis se tak dokonale připraví na nezapomenutelnou jízdu. Samozřejmě nic nebrání tomu, aby jste došli k vrcholu jen s pomocí vakuové pumpy a to bez dalšího pokračování. Použít je můžete s milencem/milenkou při předehře nebo i pro soukromé sexuální hry.

Vakuové pumpy jsou často vybaveny i vibrací, díky kterým zažijete mnohem příjemnější stimulaci.

Účelem vakuové pumpy pro muže je vytvořit okolo penisu nižší atmosférický tlak, který způsobí napumpování krve do topořivých tělísek v penisu. Díky tomuto systému lze dosáhnout velmi silné erekce.

Doporučujeme použití i pro zlepšení erekce v případech, kdy s tímto má muž problém nebo nemůže dosáhnout erekce vůbec. Dále jsou to skvělý pomocníci při problémech s prostatou.

TIP: Pumpa lépe těsní při odstranění ochlupení, ovšem není to pro použití nutné.

 

Specifikace:

  • Průměr: 6 cm
  • Délka: 23 cm
  • Délka hadice: 25 cm
  • Voděodolný
  • Bez obsahu ftalátu